Gwiazda UFC chce walki z youtuberem. "Pozwolę Amandzie znokautować tego chłopaka"

Amanda Nunes, gwiazda UFC, chce stoczyć walkę z Jakiem Paulem, jednym z najpopularniejszych youtuberów na świecie. - Myślę o tym, żeby pozwolić Amandzie znokautować tego chłopaka - powiedział Dana White, szef UFC, dla portalu TMZ.com.

Sporty walki nieustannie ewoluują, choć patrząc na niektóre nowe dyscypliny trudno nie oprzeć się wrażeniu, że raczej cofamy się w czasie. Kilka lat temu David Feldman, były amerykański pięściarz, założył organizację Bare Knuckle Fighting Championship, dzięki czemu walki na gołe pięści wróciły w USA po raz pierwszy od 1889 roku. Moda na hardkorowe walki trafiła też do Polski, gdzie zadebiutowały już trzy federacje: Wotore, Gromda i Genesis. Na rosyjskich galach sportów walki również dużo eksperymentują. Niedawno zorganizowali walki, które mają być hołdem dla starożytnej Sparty. Zaś podczas gali "Our Business" doszło do starcia ważącego 240 kg blogera z lżejszą o ponad 170 kg zawodniczką. Teraz znowu może dojść do damsko-męskiego pojedynku. Gwiazda Youtube'a zawalczy z zawodniczką UFC?

Jake PaulYoutuber chce walczyć z legendą! Oferuje mu 50 mln. "Przestań walczyć z włóczęgami"

Zobacz wideo Świat czeka na walkę Joshua vs Fury. "Przy takich walkach to jest zawsze wielki biznes"

Jake Paul vs. Amanda Nunes, czyli starcie celebryty z zawodniczką UFC

Amanda Nunes wyraziła chęć walki ze znanym youtuberem Jakiem Paulem, który niedawno rzucił wyzwanie Connorowi McGregorowi. Paul chciał się bić z Irlandczykiem na zasadach bokserskich, ale temat ucichł, a ostatnio podchwyciła go Nunes. - Myślę o tym, żeby pozwolić Amandzie znokautować tego chłopaka - powiedział Dana White, szef UFC, dla portalu TMZ.com.

Jake Paul to jeden z najbardziej popularnych youtuberów na świecie. Jego filmiki śledzi ponad 20 milionów ludzi. Ostatnio zaczął kłaść nacisk na sport i podczas gali Mike Tyson - Roy Jones Jr, znokautował byłą gwiazdą NBA Nate'a Robinsona.

Szeremeta przegrał z GołowkinemSzeremeta nie został dopuszczony do 8. rundy z Gołowkinem. "Mało kto by tyle przetrwał"

 

Z kolei Nunes to legenda kobiecego MMA. Brazylijki stoczyła 20 wygranych walk i cztery przegrane. 32-latka ma na rozkładzie takie gwiazdy, jak: Holly Holm czy Rondę Rousey.