Youtuber chce walczyć z legendą! Oferuje mu 50 mln. "Przestań walczyć z włóczęgami"

Jake Paul wyzwał Conora McGregora na walkę bokserską. Znany w Stanach Zjednoczonych youtuber oferuje Irlandzkiemu zawodnikowi MMA 50 mln dolarów.

Jake Paul pokonał niedawno koszykarza NBA, Nate'a Robinsona. Teraz youtuber wyzwał Conora McGregora. - W boksie twój rekord wynosi 0:1, a mój już 2:0. Ostatnio walczyłem na gali, która miała ósmy wynik w historii PPV, ale ty wolisz rywalizować z Dustinem Poirierem, który ma mniej obserwujących na Instagramie niż mój je**** pies. To jest fakt - powiedział na nagraniu Jake Paul.

Zobacz wideo Bezsensowny werdykt walki Tyson - Jones! Zwycięzca tylko jeden. "Sędzia się zdyskwalifikował"

Conor McGregor w walce z youtuberem? 50 mln dolarów dla Irlandczyka

Podpisz 50 milionowy kontrakt i przestań walczyć z takimi włóczęgami, jak Dustin Poirier, który ma mniej obserwujących niż mój pies

- podpisał nagranie z wyzwaniem do walki Jake Paul.

 

Jake Paul chciałby stoczyć z Conorem McGregorem walkę na zasadach bokserskich ponieważ Irlandczyk już w przeszłości godził się na takie starcia. Były mistrz świata UFC mierzył się z Floydem Mayweatherem, z którym przegrał przez techniczny nokaut. Dotychczas zawodnik MMA nie odniósł się do zaczepek youtubera.

Prawie 500 mln funtów zysku. Promotorzy już liczą pieniądze za walkę Joshua - FuryPrawie 500 mln funtów zysku. Promotorzy już liczą pieniądze za walkę Joshua - Fury

W podobnym starciu udział weźmie brat Jake'a - Logan Paul, który w lutym 2021 roku będzie walczył przeciwko Floydowi Mayweatherowi. Emerytowany bokser ostatnią walkę w karierze stoczył sierpniu 2017 roku, kiedy pokonał Conora McGregora w 10. rundzie w najbardziej dochodowego pojedynku w historii sportów walki. Dzięki temu może pochwalić się niesamowitym bilansem 50 wygranych (27 KO) i ani jednej porażki.

Więcej o: