240 kg bloger vs 63 kg kobieta. Koniec mógł być tylko jeden. Absurdalna walka w Rosji [WIDEO]

Co to była za kuriozalna walka! Grigorij Czistiakow, internetowy bloger, który waży 240 kg, zmierzył się z ważącą 63 kg Dariną Madziuk. Rosjanin zapamięta tę walkę na długo.

Sporty walki nieustannie ewoluują, choć patrząc na niektóre nowe dyscypliny trudno nie oprzeć się wrażeniu, że raczej cofamy się w czasie. Kilka lat temu David Feldman, były amerykański pięściarz, założył organizację Bare Knuckle Fighting Championship, dzięki czemu walki na gołe pięści wróciły w USA po raz pierwszy od 1889 roku. Moda na hardkorowe walki trafiła też do Polski, gdzie zadebiutowały już trzy federacje: Wotore, Gromda i Genesis. Na rosyjskich galach sportów walki również dużo eksperymentują. Niedawno zorganizowali walki, które mają być hołdem dla starożytnej Sparty. Kilka dni temu, podczas gali "Our Business" znowu zszokowali świat. 

Trybała wygrał z Borowskim, który doznał fatalnego urazu uchaPrzerażające obrazki w walce "Trybsona"! Makabryczna kontuzja . "Jest urwany"

Zobacz wideo Walka Tyson vs Roy Jones Jr ma sens? "Rozbawiła mnie sugestia, żeby nikogo nie nokautować"

Ważąca 63 kg Madzyuk pokonała olbrzyma [WIDEO]

W oktagonie Darina Madziuk, zawodniczka wagi koguciej (Do 63 kg), zmierzyła się z Grigorjim Czistiakowem, znanym blogerem, który waży 240 kg! I choć Rosjanka była lżejsza o 177 kg, to dała radę! Początkowo głównie uciekała po oktagonie, ale gdy Czistiakow zaczął się męczyć, to Madziuk zdołała go przewrócić i wyprowadzić tyle ciosów, tzw. młotków, że otyła gwiazda internetu odklepała. Kuriozalną walkę możecie obejrzeć tu:

Przegrany zapowiedział, że teraz zacznie dużo trenować, aby schudnąć i lepiej się prowadzić.

Trybson starł się z rywalem przed galą FENAwantura na ważeniu FEN. "Trybson" nie wytrzymał. Poszło o... pieluchę