Fenomenalny nokaut w walce Polaków. Boli od samego patrzenia [WIDEO]

Kamil Oniszczuk (8-1) otrzymał bonus od federacji ACA za nokaut wieczoru. I nie ma co się dziwić, bo to był kapitalny high kick!

W czwartek wieczorem Kamil Oniszczuk (8-1) popisał się fantastycznym nokautem w starciu z Krystianem Bielskim (6-3) podczas gali ACA 114, która odbyła się w Łodzi. Dla 24-latka była to niezwykle ważna walka, bo w sierpniu przegrał z Mindaugasem Verzbickasem. Oniszczuk zniszczył rywala w trzeciej rundzie, popisując się kapitalnym kopnięciem na głowę przeciwnika.

Zobacz wideo Walka Tyson vs Roy Jones Jr ma sens? "Rozbawiła mnie sugestia, żeby nikogo nie nokautować"

Oniszczuk popisał się kapitalnym nokautem [WIDEO]

Czeczeńska organizacja ACA, jedna z najlepszych w Europie, nagrodziła Polaka bonusem za "nokaut wieczoru" w wysokości 10 tysięcy dolarów.

Marcin Najman i Hanna ŻudziewiczTanie prowokacje, absurdalne tłumaczenia. Marcin Najman zbija fortunę na niemal zerowych umiejętnościach

Daniel Omielańczuk (24-10-1) nie zdobył pasa ACA

Polak został brutalnie znokautowany przez Tony'ego "Hulka" Johnsona Jr. (14-5-1) w walce wieczoru gali ACA 114. Amerykanin został nowym mistrzem wagi ciężkiej. Dla Polaka była to pierwsza porażka przez nokaut. Wcześniej Omielańczuk miał serię czterech zwycięstw z rzędu. - Rozmawiałem z Danielem po walce i wszystko wskazuje, że nic poważnego mu się nie stało - mówi Baysangur Edelbiev, organizator ACA.

Daniel Omielańczuk znokautowanyPolak mógł zostać mistrzem, wtem brutalny nokaut w walce wieczoru [WIDEO]

Więcej o: