Zaskakująca odpowiedź Najmana do Salety. "Miałeś się rozliczyć, płaciłem za ciebie"

- Przemku ten pas czeka na Ciebie już 15 lat - napisał na Twitterze Marcin Najman. W ten sposób odpowiedział na post Przemysława Salety, który zauważył, że na półce z nagrodami Najmana, którą zawodnik chętnie eksponuje podczas telewizyjnych wystąpień, znajduje się jego pas.

Ostatni czas dla Marcina Najmana nie jest łatwy. Po tym, jak podczas gali FAME MMA zawodnik skompromitował się skandalicznym zachowaniem w oktagonie (zastosował nieprzepisowe obalenie i kopnięcie), internauci nie dają mu spokoju, ostro krytykując nie tylko jego zachowanie podczas ostatniej walki, ale także ogólnie krytykując jego działania. Najmana krytykują zresztą nie tylko kibice, ale także inni sportowcy. - Jeśli po takim zachowaniu, jak w walce z "Don Kasjo", Najman dostanie jakąś propozycję walki, to będę głośno mówił, żeby takie imprezy bojkotować - powiedział Przemysław Saleta w rozmowie ze Sport.pl, którą można obejrzeć poniżej.

Zobacz wideo Saleta: Najman jest tchórzem i szkodnikiem. Powinien być wykluczony

Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński wskazał kolejnych rywali po NajmanieFame MMA chce spełnić marzenia rywala Najmana. Padają wielkie nazwiska

Już po tej rozmowie Saleta zamieścił na Facebooku wpis, też dotyczący Najmana. Z jego zdjęciem - podrzuconym przez internautów - na którym widać za Najmanem w szklanej witrynie pas IBO zdobyty przez Saletę. "Internauci są czujni... a ja zastanawiam się, czy dla tego człowieka jest jakaś granica żenady?!!! - pyta Saleta. I dalej tłumaczy: "Podczas wywiadu z domu, w tle, widać pas IBO International, który zdobyłem w 1999 roku w walce z Asmirem Vojnoviciem. Pas, podobnie jak mnóstwo innych rzeczy, zostawiłem u niego na przechowanie (kolegowaliśmy się wtedy) przed wyjazdem do USA w 2005 r. A po powrocie nie miałem już z nim kontaktu. Chyba że w międzyczasie Marcin zdobył pas IBO, a ja to przegapiłem" - dodaje ironicznie.

Internauci zauważyli szczegół w mieszkaniu Najmana. Saleta kpi. Najman odpowiada

Niedługo po opublikowaniu wspomnianego posta przez Saletę, Najman postanowił na niego odpowiedzieć. - Przemku ten pas czeka na Ciebie już 15 lat. Zostawiłeś go przed wyjazdem do Stanów w naszym wspólnym klubie w Częstochowie - napisał na Twitterze. - Miałeś przyjechać po pas i się rozliczyć za 6 miesięcy za czynsz klubu, który płaciłem za Ciebie. Do dziś nie przyjechałeś ani po pas, ani się rozliczyć - dodał.

Marcin Najman na Fame MMA 8Ujawniono, ile Najman miał zarobić za ostatnią walkę w Fame MMA! Sześciocyfrowa kwota

Marcin Najman i krótka historia jego znajomości z Przemysławem Saletą

Saleta przed laty otworzył wspólnie z Najmanem szkółkę bokserską w Częstochowie. Ale wówczas łączyło ich znacznie więcej. A potem poróżniło, bo Najman nie tylko zakolegował się z Saletą (pisało się nawet o ich przyjaźni), ale znalazł także wspólny język z jego drugą żoną, Ewą Byzdrą. Wynikł z tego romans, a kiedy zdjęcia Najmana i Byzdry zaczęły wyciekać do mediów, Saleta publicznie znienawidził byłego wspólnika. Na tyle, że nawet wszedł z nim do ringu. I to nawet dwa razy - w 2010 i 2011 roku. Ale o wyniku tych starć chyba nie trzeba wspominać: pierwszą walkę - na gali KSW 14 - Saleta wygrał przez duszenie, drugą - na gali MMA Attack - przez poddanie Najmana w pierwszej rundzie spowodowane kontuzją nogi.

Saleta to były polski kick-boxer i bokser wagi ciężkiej, mistrz świata w kick-boxingu, a także mistrz Polski, Europy i interkontynentalny w zawodowym boksie, który teraz komentuje w różnych telewizyjnych programach, m.in. w Etoto TV.