Ależ szarża w hitowej walce UFC! Rywal nie wiedział, co się dzieje [WIDEO]

Deiveson Figueiredo stale na tronie kategorii muszej. Brazylijczyk nie dał żadnych szans Alexowi Perezowi, dusząc pretendenta w pierwszej rundzie na gali UFC 255.

Walka trwała tylko jedną rundę. Rozpoczęła się od kopnięcia w wykonaniu Alexa Pereza. Potem była odpowiedź frontalnym, choć przestrzelonym w wykonaniu Deivesona Figueiredo. Następnie widzowie mogli zobaczyć middlekick Brazylijczyka.

Zobacz wideo Narkun: Może jestem chudy, ale jak przypier***, to będzie grubo

Alarm! Fatalne informacje przed niedzielnym konkursem. Skoki mogą zostać storpedowaneAlarm! Fatalne informacje przed niedzielnym konkursem. Skoki mogą zostać storpedowane

Efektowne zakończenie walki na gali UFC

Chwilę później nastąpiła szarża ciosami sierpowymi po stronie zawodnika z USA. Kolejne kopnięcie w tułów pretendenta. To była presja wywierana przez aktualnego mistrza, próba ustawienia rywala na siatce. Potem doszło do kopnięć ze strony Pereza i próby sprowadzenia walki do parteru. Następnie próba wycięcia, w kontrze ciągnięcie skrętówki w wykonaniu Figueiredo. Odpuścił jednak atak na rzecz zapięcia duszenia gilotynowego! Gdy Perez próbował za wszelką cenę wyjść z uchwytu, Figueiredo skutecznie trzymał duszenie, zmuszając rywala do odklepania. 

Zbigniew Boniek skomentował dyskwalifikację Marcina NajmanaZbigniew Boniek ostro o Marcinie Najmanie. Nie wytrzymał. Tak zareagował na walkę

W ten sposób Deiveson Figueiredo udanie obronił pas mistrzowski kategorii muszej.

Więcej informacji o sportach walki na portalu inthecage.pl. 

Więcej o: