Szokujące i skandaliczne zachowanie trenera Najmana. Kamera wszystko nagrała [WIDEO]

Nie tylko Marcin Najman dopuścił się skandalicznego zachowania tuż po walce na gali FAME MMA 8. Gdy zawodnik został zdyskwalifikowany, jego trener Damian Herczyk, rzucił się na Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i ciągnął go za nogę. Rywal Najmana poinformował, że po walce zrobił prześwietlenie na oddziale SOR jednego ze szpitali. - Chciał wytargać tę nogę i sam, można powiedzieć, ją sobie k***a wykręcił - tłumaczył Herczyk dla mmarocks.pl.

Najman został zdyskwalifikowany, gdy zapomniał, że jego walka z "Don Kasjo" miała się odbyć na zasadach pojedynku bokserskiego i najpierw obalił, a potem próbował kopać swojego przeciwnika. Sędzia przerwał walkę i ją zakończył, co wywołało potężną awanturę. W oktagonie na Życińskiego rzucił się m.in. trener Najmana, Damian Herczyk.

Zobacz wideo Manuel Neuer przeszedł samego siebie! Klasa kosmiczna [ELEVEN SPORTS]

Trener Najmana złapał "Don Kasjo" za nogę. Chwilę później ten krzyknął z bólu

"Don Kasjo" był już wtedy przytrzymywany przez ochroniarzy tak samo jak Najman. Obaj obrzucali się wyzwiskami. W pewnym momencie Herczyk złapał jednak za nogę Życińskiego, po czym zaczął ją ciągnąć i wykręcać, a rywal Najmana krzyknął z bólu. 

"Chciał wytargać tę nogę i sam, można powiedzieć, ją sobie k***a wykręcił"

Herczyk poproszony o wyjaśnienie sytuacji, kuriozalnie tłumaczył ją dla mmarocks.pl. - Ja tam podleciałem. Widziałem, że oni już go trzymają i on w tym momencie mnie kopnął. Kopnął mnie, prawie dostałem w brodę, złapałem mu stopę. Chciał wytargać tę nogę, a że był but, to ona została mi pod pachą i sam, można powiedzieć, ją sobie k***a wykręcił - mówił Herczyk. 

Po całej sytuacji "Don Kasjo" miał utykać jeszcze w oktagonie i gdy opuszczał miejsce walki. Później pisał na Instagramie: Czekam na SOR aż mi zrobią prześwietlenie tej nogi, którą mi skręcił nieudacznik z teamu tego śmiecia jak mnie trzymała ochrona, ale ogólnie to jestem typowym optymistą, więc trzymajcie kciuki by było Ok. Nie ich wina że chcieli dać szansę naprawy wizerunku temu śmieciowi. A ten jego trener... masakra chyba też udawał sportowca jak ta dz***a sprzedajna - napisał Kasjusz Życiński. Trener Najmana spotkał się także z krytyką komentujących walkę na Twitterze. "Dno totalne", "Cyrk" - pisali niektórzy. 

FAME MMA poinformowało w swoich mediach społecznościowych, że to ostatnia walka Marcina Najmana dla organizacji. - NA PEWNO. Dodatkowo wobec niego, jak i trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje - informują w komunikacie w swoich mediach społecznościowych organizatorzy gali w łódzkim klubie Wytwórnia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.