18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"Don Kasjo" w bardzo wulgarnych słowach podsumował Marcina Najmana

- Ja sobie wbiłem szpileczkę w niego, a on się zachował, jakby mu poważną krzywdę zrobił - mówi Kasjusz "Don Kasjo" Życiński po walce z Marcinem Najmanem na Fame MMA 8, która zakończyła się skandalem i dyskwalifikacją. Zwycięzca podsumował rywala w bardzo wulgarnych słowach.

Marcin Najman zapomniał, że pojedynek na Fame MMA miał odbyć się na zasadach walki bokserskiej i najpierw rzucił się na rywala i rzucił go na ziemię. Sędzia przerwał pojedynek, upomniał Najmana. Chwilę potem były bokser kopnął "Don Kasjo", a pojedynek został ostatecznie przerwany i Najman został zdyskwalifikowany, a potem wybuchła awantura. Obaj zawodnicy obrzucali się wyzwiskami, aż Najman zszedł do szatni.

Marcin Najman - 'Don Kasjo' na Fame MMASkandaliczne zachowanie Marcina Najmana na Fame MMA! Został zdyskwalifikowany!

Zobacz wideo Dramat Lukasa Hradecky'ego. Takie gole to rzadkość. Prawdziwe kuriozum [ELEVEN SPORTS]

Najman nie udzielił wywiadu po walce, w przeciwieństwie do "Don Kasjo", który chętnie wyraził swoje zdanie na temat rywala. - Czy można zrozumieć jakiekolwiek zachowanie Najmana? Bronienie Jasnej Góry? Ja sobie wbiłem szpileczkę w niego, a on się zachował, jakby mu poważną krzywdę zrobił - powiedział w rozmowie po zakończeniu walki.

"Za to, co odpier****ł, to niech idzie Jasnej Góry bronić"

- Ma córkę, żonę w domu, siostrę, a wychodzi przeciwko kobietom. Dla mnie kobiety powinny mieć prawo do decydowaniu o własnym ciele i swoim płodzie, a nie, że jakiś śmieć z Jasnej Góry będzie im mówił, co mają robić - dodał "Don Kasjo".

Marcin Najman - Kasjusz 'Don Kasjo' ŻycińskiWładze Fame MMA wydały oświadczenie ws. Marcina Najmana. "Poniesie konsekwencje"

Kasjusz Życiński opowiedział także o swoich wrażeniach z walki. - Nie poczułem nawet żadnego jego ciosu w parterze. Wiedziałem, że go i tak roz****ę. Byłem z moim trenerem, z którym odnosiłem sukcesy w boksie olimpijskim. Nie szanuję zasad Najmana i jego zachowania, i tego, jak traktuje kobiety. Wróciłem do rodzimego klubu, gdzie wszystko zdobywałem, to na sportowo chciałem go roz******. Ale za to, co odpier*****, to niech idzie Jasnej Góry bronić. Taki z niego bohater, że nawet w parterze by wpier**l dostał - zakończył "Don Kasjo".

- Potraktowałem go tak, jak on moją Rodzinę - odpowiedział Najman swojemu rywalowi na Twitterze >>