Marcin Najman kontra Don Kasjo. Gdzie i o której oglądać Fame MMA? Jak kupić PPV?

Już w sobotę wieczorem odbędzie się gala Fame MMA 8, na której jednym z najważniejszych wydarzeń będzie ostatnia walka Marcina Najmana w karierze - "El Testosteron" zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Gdzie i o której oglądać galę i ile kosztuje PPV?

Listopadowa gala będzie już ósmą galą organizacji FAME MMA. Ta gala będzie jednak wyjątkowa - właśnie na niej ostatnią walkę w karierze stoczy bowiem Marcin Najman. 41-latek starciem z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim zamierza pożegnać się z oktagonem. A przed walką zagroził swojemu rywalowi pozwem. - Ta świnia twierdzi, że w noc po gali działy się niestworzone historie między mną a Moniką. Wyrządza krzywdę mnie, mojej rodzinie i samej Monice - stwierdził Najman.

Zobacz wideo Nowy kalendarz F1 ma małe szanse na realizację

Gala odbędzie się, z powodu pandemii koronawirusa, bez udziału publiczności. Poza Najmanem i "Don Kasjo" w karcie walk znaleźli się m.in. influencerzy Marcin Dubiel i Kacper Blonsky, raper Michał "Sobota" Sobolewski czy Filip "Filipek" Marcinek. Walczyć podczas 8. fali Fame MMA będzie także Piotr "Bestia" Piechowiak, znany z jednej z poprzednich gali.

Conor McGregorOficjalnie: Wielki powrót McGregora do oktagonu! UFC potwierdziło termin jego kolejnej walki

Karta walk "Fame MMA 8":

Walka wieczoru:

  • Kacper „Blonsky” Błoński - Marcin Dubiel

Karta główna:

  • Marcin „El Testosteron” Najman - Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (walka odbędzie się na zasadach boksu, w małych rękawicach)
  • Michał „Sobota” Sobolewski - Filip „Filipek” Marcinek
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka - Amadeusz „Ferrari” Roślik (walka odbędzie się na zasadach kickboxingu)
  • Paweł „Tybori” Tyburski - Gabriel „Arab” Al-Sulwi
  • Piotr „Szeli” Szeliga - Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Kamila „Zusje” Smogulecka - Dagmara Szewczyk
  • Patryk „Mortalcio” Baran - Mariusz „Hejter” Słoński
  • Piotr Pająk - Alan „Alanik” Kwieciński (walka odbędzie się na zasadach kickboxingu)
  • Gamou Fall - Maciej „Szewcu” Szewczyk

Fame MMA 8. Gdzie transmisja, stream online? Jak wykupić PPV?

Gala Fame MMA 8 rozpocznie się o 19:30. Transmisja będzie dostępna na stronie famemma.tv. Cena za wykupienie usługi PPV wynosi 19,99 zł. W tej cenie płaci się za galę w wysokiej jakości i 48-godzinny dostęp do gali po jej zakończeniu. Można też wykupić droższą wersję, za 24,99 zł. W jej ramach otrzymuje się dostęp do transmisji w HD i 7-dniową możliwość odtwarzania po jej zakończeniu oraz dodatki przygotowane przez organizatorów.

Popek - Burneika. KSW 39Popek zdradził, ile zarobił w KSW. Oszałamiająca kwota! "Chcą oglądać pociętą mordę"