Zbigniew Boniek kpi z Marcina Najmana i nadał mu nowy przydomek

Zbigniew Boniek w sobotę będzie oglądał nie tylko mecze piłkarskie, ale czeka również na walkę Marcina Najmana, co ujawnił na Twitterze. Przy okazji wymyślił 41-latkowi nowy pseudonim.

Zbigniew Boniek i Marcin Najman od dłuższego czasu wymieniają się uszczypliwościami na Twitterze. Na początku listopada Boniek w jednym z wpisów wyśmiał Najmana. Zawodnik udostępnił wypowiedź Deontaya Wildera o tym, że skutki walk bokserskich często bywają opłakane i że jedną z przyczyn jego porażki z Tysonem Furym miały być chude nogi, za które obwinia swoją matkę. - Efekty walki z Furym są duże - szydził Najman, na co prezes PZPN zareagował: Drogi Marcinie, Ciebie to nie dotyczy..... zabawa zazwyczaj się kończy zanim robi się kocioł...Trzymaj się Byku. 

Zobacz wideo Wyceniamy piłkarzy Lecha. "Takiej perełki nie można sprzedać za mniej niż 5 mln euro"

Najman postanowił się zrewanżowąć i przypomniał Bońkowi o jego przygodzie w roli selekcjonera reprezentacji Polski. - Prezesie Boniek, proszę mi przypomnieć… Jak nazywał się trener Reprezentacji Polski w Piłkę Nożną, który po kolejnych przegranych zostawił drużynę i sam uciekł do Włoch? Pozdrowienia - napisał. I dodał: Już nie bądźcie złośliwi San Marino rozbite było dwa do jaja. 

Gdyby dostawali noty za styl, byliby mistrzami Włoch. Wyjątkowa drużyna w Serie AGdyby dostawali noty za styl, byliby mistrzami Włoch. Wyjątkowa drużyna w Serie A

Zbigniew Boniek o walce Marcina Najmana: Rodzynek na koniec

Na tym jednak nie zakończyły się uszczypliwości, co pokazał Boniek w sobotę rano. Napisał na Twitterze, że czeka na sobotnie spotkania piłkarskie oraz walkę Najmana na Fame MMA 8. - Dzisiaj kolejny piękny dzień z futbolem, no i rodzynek na koniec, czyli stróż Jasnej Góry vs Don Kasjo. Będzie się działo, kto wygra? - zastanawia się Boniek. Ten pseudonim wziął się z zachowania Najmana, który w trakcie protestów wywołanych wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji pojechał pod Jasną Górę, by bronić Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej przed protestującymi, którzy rzekomo mieli atakować świątynie i kościoły. Tam jednak nikogo nie było, co zdziwiło Najmana. 

Najman powalczy na Fame MMA 8 w formule boksu pokazowego w małych rękawicach. Jego rywalem będzie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, od którego jest cięższy o ponad 10 kilogramów (109,3 kg do 97 kg). - Wyślę cię do karetki - mówił rywal Najmana podczas ważenia. 

Wyniki ważenia przed FAME MMA 8:

  • Kacper "Blonsky" Błoński (80,6) vs Marcin Dubiel (79,3)
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński (97) vs Marcin "El Testosteron" Najman (109,3)
  • Filip "Filipek" Marcinek (75,8) vs Michał "Sobota" Sobolewski (76,3)
  • Amadeusz "Ferrari" Roślik (81,4) vs Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka (81,3)
  • Paweł "Tybori" Tyburski (88,5) vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi (87,7)
  • Piotr "Szeli" Szeliga (95,1) vs Piotr "Bestia" Piechowiak (109,3)
  • Kamila "Zusje" Smogulecka (59,1) vs Dagmara Szewczyk (56,9)
  • Mariusz "Hejter" Słoński (70,5) vs Patryk "Mortalcio" Baran (76)
  • Piotr Pająk (77) vs Alan "Alanik" Kwieciński (77,6)
  • Maciej "Szewcu" Szewczyk (77,5) vs Gamou Fall (77,3)

Arkadiusz Milik w barwach SSC NapoliNowy faworyt do pozyskania Arkadiusza Milika. Rozmawiał już z agentem Polaka

Więcej o: