Marcin Najman został ekspertem TVP Info. Można powiedzieć, że zna się na wszystkim

Marcin Najman znowu pojawił się w studio TVP Info, ale tym razem tłumaczył widzom prawo Unii Europejskiej i tzw. mechanizm weta. - Jestem przekonany, że to jest ta chwila i ten moment, by się twardo postawić - deklaruje Najman.

- Bez gwarancji dla poszanowania traktatowych praw państw członkowskich nie widzimy możliwości ratyfikowania budżetu w Parlamencie - ostrzegł Unię Europejską premier Mateusz Morawiecki. Temat relacji Polski z UE wraca do debaty publicznej, a TVP Info uznało, że warto w tej kwestii wysłuchać... Marcina Najmana. 41-latek skomentował możliwość zawetowania budżetu UE.

Zobacz wideo "Najman nie jest pięściarzem. On jest krzykaczem"

- Te negocjacje [z Unią Europejską] wyglądają trochę tak, jak z przystawionym pistoletem do głowy. Myślę, że pięć lat konsekwentnego donoszenia na kraj przez opozycję nie jest tutaj bez znaczenia. I od pięciu lat opozycja oraz struktury europejskie nie mogą się pogodzić z tym, że mamy w Polsce rząd konserwatywny. Po to jest ten mechanizm weta, by go w takich sytuacjach zastosować. I jestem przekonany, że to jest ta chwila i ten moment, by się twardo postawić. I użyć instrumentu, który nam przysługuje - przekonuje zawodnik FAME MMA.

Pojawienie się Najmana na wizji w TVP Info nie było niespodzianką, bo 41-latek niedawno wcielił się nawet w rolę amerykanisty, ponieważ zna Andrzeja Gołotę, który zna Donalda Trumpa.

Marcin Najman w nowej roli. W rozmowie z TVP Info mówił o wyborach w USAMarcin Najman został ekspertem TVP Info ws. wyborów w USA. "Znam Gołotę, a on Trumpa"

Najman wraca do klatki

Najman w przeszłości występował na galach bokserskich. Obecnie skupia się na walkach w klatce dla federacji Fame MMA, która głównie zrzesza celebrytów i tze. pato-streamerów. Już 21 listopada Najman zmierzy się z Don Kasjo.

Andrzej GrzebykKoszmarna kontuzja zawodnika KSW. Pokazał wideo ze szpitala. "Noga się złamała"

Więcej o: