Materla niemiłosiernie pobity! Totalna deklasacja! Sędzia musiał to przerwać

Roberto Soldić dał niebywale brutalną lekcję stójki Michałowi Materli, nokautując weterana KSW jeszcze w pierwszej rundzie.

Runda 1

Obaj mocno zachowawczo od początku rundy. Próba prawego krótkiego sierpowego w wykonaniu Materli, niskie kopnięcia Soldicia. Prawy sierpowy Polaka. Lowkick byłego mistrza KSW w wadze średniej. Mocny prawy posłał Materlę na deski! Soldić rzucił się z dobiciem, Materla jednak przetrwał. Wstał, po chwili ponownie padł na deski. Po każdym ciosie reprezentant Polski się chwiał. Potwornie mocny middlekick w wykonaniu mistrza wagi półśredniej.

Zobacz wideo Narkun: Może jestem chudy, ale jak przypier*** to będzie grubo

Michał Materla nie miał żadnych szans z Soldiciem

Polak spróbował obalenia za dwie nogi, jednak nieskutecznie. Kolejny podbródkowy doszedł do głowy Michała. Ciosy na wątrobę po stronie Roberto. Dwa sierpowe doszły do głowy Soldicia. Wbity łokieć - w wątrobę Polaka. Roberto ruszył z ciosami, Polak desperacko ruszył po nogi.

Kopnięcie w wątrobę, mnóstwo ciosów na głowę po stronie Soldicia. Niskie kopnięcie Materli zamkniętego na siatce. Lewy sierpowy, prawy podbródkowy po stronie Chorwata. Prawy sierp Polaka. Middlekick mistrza kategorii półśredniej. Desperacka próba wejścia w nogi w wykonaniu zawodnika ze Szczecina. Kolejne uderzenia pod siatką zachwiały Materlą, który padł na deski. Sędzia przerwał walkę.

Totalna deklasacja!

O MMA przeczytasz więcej na portalu Inthecage.pl.

Więcej o: