Tomasz Narkun nieprzerwanie od pięciu lat mistrzem KSW! Co za cios!

Tomasz Narkun obronił pas mistrzowski kategorii półciężkiej, w drugiej rundzie z dziecinną łatwością dusząc Ivana Erslana.

Runda 1:

Próba wysokiego kopnięcia w wykonaniu Narkuna, chęć kontry dwoma sierpowymi w wykonaniu Erslana. Niskie kopnięcie Chorwata, dwa ciosy Polaka. 1-2 pretendenta ciosami prostymi doszła do głowy mistrza. Próba middlekicka po stronie polskiego zawodnika. Niskie kopnięcie Tomasza. Kombinacja bokserska w wykonaniu Erslana. Kolejne niskie kopnięcia po stronie mistrza. Mocno podrażniony Erslan ruszył z huraganowym atakiem obszernymi sierpowymi. Tomasz oddał wewnętrznym lowkickiem. Zewnętrzne kopnięcia w łydkę Narkuna, odpowiedź identyczną akcją w wykonaniu Chorwata. Frontkick na tułów zepchnął Ivana na siatkę. Mocny lewy doszedł do głowy Narkuna. Poprawka krótkim lewym. Próba 1-2 Narkuna, lecz w powietrze. Kolejne frontalne kopnięcie na tułów po stronie Polaka. Zryw zawodnika z Chorwacji. Kolejne ciosy, obaj trafieni. Erslan zasypał rywala ciosami na zakończenie rundy, po których polski mistrz się nieco zachwiał.

Zobacz wideo Narkun: Może jestem chudy, ale jak przypier*** to będzie grubo

Runda 2:

Próba wysokiego kopnięcia w wykonaniu Narkuna. Niskie od Erslana. Kolejny lowkick Chorwata. Mocny prawy posłał Ivana na deski! Polak mocno ruszył za swoim przeciwnikiem, błyskawicznie zajmując plecy oponenta. Duszenie zza pleców! Erslan odklepał! Narkun nieprzerwanie od pięciu lat jest mistrzem KSW!

O MMA przeczytasz więcej na portalu Inthecage.pl.

Więcej o: