Rosyjska gwiazda MMA zaatakowana kastetem! Jego kariera jest poważnie zagrożona [WIDEO]

Rosyjska gwiazda MMA, Siergiej Charitonow, został zaatakowany kastetem przez jednego ze swoich rywali. Podczas Bellatora na stadionie Łużniki w Moskwie uderzył go Adam Jandijew, a powodem takiej reakcji były rozliczenia finansowe obu zawodników.

Informacje o starciu zawodników podczas imprezy podała telewizja REN TV. Poinformowano o ataku kastetem i o przewiezieniu Charitonowa do szpitala. Na Twitterze pojawiło się nagranie z bójki obu zawodników, w której trakcie Jandijew uderza przeciwnika w głowę.

Zobacz wideo Karolina Owczarz przed KSW 56: W mojej karierze brakuje jeszcze nokautu

Rosyjski zawodnik MMA uderzył rywala kastetem! Jest nagranie

Powodem takiej reakcji Jandijewa w stronę Charitonowa miały być sprawy finansowe pomiędzy zawodnikami. Ich wzajemne rozliczenia miały wynosić 2 milionów rubli, czyli około 100 tysięcy złotych. Całą sytuację widział także inny wojownik MMA, Rusłan Abdo, który potwierdził, że Jandijew użył kastetu, a sam wcześniej także oberwał od zawodnika. Ma przez to złamany nos.

W szpitalu u Charitonowa stwierdzono wstrząs mózgu i uraz nosa, przez który musiał poddać się operacji. Według jego prawnika, Aleksandra Krawcowa, ma spędzić w szpitalu co najmniej 10 dni. Nie wiadomo, co z jego dalszą karierą w sportach walki.

Zdjęcie promujące galę KSW 56, która odbędzie się 14 listopada 2020 roku. Źródło: Twitter (cc KSW_MMA)Gdzie i kiedy oglądać galę KSW 56? Transmisja TV, stream online, dostęp PPV

Bellator to amerykańska organizacja MMA założona w 2008 roku. Najważniejszym aspektem jej działań były sezony turniejów organizowane przez pięć lat od 2009 do 2014 roku, po których następowała walka o pas mistrzowski z aktualnym mistrzem danej kategorii. 

Patricio Freire znokautował Pedro Carvalho. Efektowna kombinacja ciosów [WIDEO]Co za uderzenie! Wystarczył jeden cios, by zakończył walkę o pas [WIDEO]

Więcej o: