Co za uderzenie! Wystarczył jeden cios, by zakończył walkę o pas [WIDEO]

Minionej nocy w Uncasville odbyła się gala Bellator 242. W walce wieczoru Patricio Freire (31-4) znokautował w pierwszej rundzie Pedro Carvalho (11-4) broniąc swój pas mistrzowski w wadze piórkowej. - Jestem najlepszym piórkowym na świecie - powiedział po walce zakończonej efektowym nokautem.

Patricio Freire na znokautowanie Pedro Carvalho potrzebował nieco ponad dwóch minut. Już w pierwszej rundzie powalił rywala efektowną kombinacją ciosów. Kombinacją, która pozwoliła mu po raz kolejny obronić mistrzowski pas w kategorii piórkowej. Kombinacją, która dała mu 31. zwycięstwo w karierze.

Zobacz wideo Karolina Owczarz przed KSW 56: W mojej karierze brakuje jeszcze nokautu

Patricio Freire znokautował Pedro Carvalho. Efektowna kombinacja ciosów [WIDEO]

Zwycięstwo nad Pedro Carvalho (11-4) zdecydowanie uskrzydliło Patricio Freirę (31-4). Doświadczony Brazylijczyk nie ma wątpliwości – dumnie mówi, iż aktualnie jest najlepszym fighterem kategorii piórkowej na całym globie.

Nie jestem tylko najlepszym „piórkowym” w Bellator MMA, ale na całym świecie. Nikt inny nie ma tak dobrych ciosów. Jestem zawodnikiem kompletnym. Obecnie posiadam 11 nokautów oraz tyle samo poddań. Nie ma drugiego tak wszechstronnego fightera w kategorii piórkowej.

Więcej o sportach walki znajdziesz na InTheCage.pl.

Więcej o: