Connor McGregor wraca do klatki! Już niedługo wielki rewanż

Connor McGregor (22-4) wraca do klatki! Jak informuje "MMA Fighting", Irlandczyk na gali UFC 257 zmierzy się z Dustinem Poirierem (26-6).

32-letni Connor McGregor stoczył w karierze 26 walk, wygrał z nich 22. Zaliczył także debiut w boksie, ale przegrał wówczas z Floydem Mayweatherem Jr. Jego starcie z Dustinem Poirierem to byłby rewanż. W 2014 roku na gali UFC 178 Irlandczyk znokautował rywala już w pierwszej rundzie. McGregor ostatni raz w klatce był styczniu, gdy pokonał Donalda Cerrone.

Zobacz wideo Kawulski o walce Soldicia z Materlą

Jan Błachowicz pokonał Dominicka Reyesa na gali UFC 253Jan Błachowicz stawia jeden warunek przed walką z Israelem Adesanyą

Z kolei Poirier wygrał aż pięć z ostatnich sześciu pojedynków. Rozprawił się z Anthonym Pettisem, Justinem Gaethje, Eddiem Alvarezem, Maksem Hollowayem i Danem Hookerem. Przegrał jedynie z Chabibem Nurmagomiedowem, który pokonał także Irlandczyka.

McGregor - Poirier o pas?

Nurmagomiedow (29-0), dotychczasowy mistrz wagi lekkiej UFC, po niedawnym pokonaniu Gaethjego, ogłosił zakończenie kariery, dlatego nie wykluczone, że zestawienie McGregora z Poirierem może wyłonić nowego czempiona. Gala UFC 257 odbędzie 23 stycznia w Las Vegas.

Zdjęcie promujące galę KSW 56, która odbędzie się 14 listopada 2020 roku. Źródło: Twitter (cc KSW_MMA)Karta walk KSW 56. Starcie gigantów wydarzeniem wieczoru

Więcej o: