Niebywały nokaut! Wystarczyło jedno kopnięcie [WIDEO]

Profil UFC udostępnił w mediach społecznościowych nagranie z gali Dana White's Contender Series. Niesamowitym kopnięciem popisał się Ignacio Bahamondes, który jednym celnym uderzeniem pokonał swojego rywala.

Niesamowitym kopnięciem podczas gali Dana White's Contender Series w Las Vegas popisał się Ignacio Bahamondes. Jego rywal, którym był Edson Gomez, natychmiast padł nieprzytomny na deski, a sędzia przerwał ich pojedynek w drugiej rundzie.

Zobacz kopnięcie Bahamondesa:

Zobacz wideo Brodnicka: To był dla mnie szok. Waga w hotelu wskazywała, że jestem w limicie

Kopnięcie Bahamondesa, który w swojej karierze wygrał 11 pojedynków, a 3 przegrał, zrobiło tak wielkie wrażenie, że kilka chwil później udostępniono także ujęcia z innych kamer. I trzeba przyznać, robi jeszcze większe wrażenie!

Seria gal Dana White's Contender Series pozwala znaleźć zawodników, którzy w przyszłości mogą pojawić się podczas wydarzeń organizowanych przez UFC. Nokaut, którego autorem był Bahamondes, miał przekonać szefa UFC do zaoferowania mu kontraktu ze zdecydowanie największą organizacją MMA na świecie.

Jan Błachowicz pokonał Dominicka Reyesa na gali UFC 253Jan Błachowicz stawia jeden warunek przed walką z Israelem Adesanyą

Więcej o: