"Góra" znany z "Gry o Tron" trenuje z legendą MMA przed debiutem w ringu [WIDEO]

Hafthor Bjornsson pochwalił się na swoim kanale YouTube wspólnym treningiem z legendą MMA, Basem Ruttenem. Aktor "Gry o Tron" przygotowuje się do walki z Eddiem Hallem.

Hafthor Bjornsson zapowiedział po potwierdzeniu walki bokserskiej z Eddiem Hallem, że do września 2021 roku cały swój czas poświęci na przygotowania do pojedynku. Znany z serialu "Gra o Tron" aktor wiosna bieżącego roku pobił światowy rekord w martwym ciągu (501 kg), a następnie wyzwał na walkę najsilniejszego człowieka na świecie 2017 roku. 

Zobacz wideo Dariusz Żuraw wskazał faworyta do mistrzostwa Polski. "Patrzymy na nich w głównej mierze" [SEKCJA PIŁKARSKA #69]

Hafthor Bjornsson trenuje z legendą MMA. Przygotowania do wielkiego pojedynku trwają

Hafthor Bjornsson regularnie publikuje na swoim kanale YouTube postępy związane z przygotowaniami do walki z Eddiem Hallem. W poprzednich tygodniach pojawiły się filmy m.in. z treningów z zawodowym bokserem, ćwiczeniami techniki czy ostatnia sesja z Basem Ruttenem. 

Legenda MMA pokazała 31-letniemu Islandczykowi kilka ciosów, które mogą przydać się w najbliższej walce z Eddiem Hallem. Były mistrz UFC w wadze ciężkiej poza sukcesami w sportach walki, posiada licencję boksu tajskiego oraz Pancrase (japońska organizacja mieszanych sztuk walki). 55-latek opracował także własny system obrony "System Basa Ruttena", posiada także piąty dan karate kyokushin i drugi w taekwondo. 

Walka Hafthora Bjornssona z Eddiem Hallem ma odbyć się we wrześniu 2021 w Las Vegas. Starcie określane jest mianem "najcięższej" walki bokserskiej w historii. W maju aktor przyznał, że na kontrakcie z CoreSports ma zarobić siedmiocyfrową sumę. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.