Nurmagomiedow grozi prezydentowi Francji: "Niech Wszechmogący oszpeci twarz tej szumowiny"

Chabib Nurmagomiedow słownie uderzył we francuskiego prezydenta Emmanuela Macrona, który skomentował sprawę ostatniego zamachu we Francji. Zawodnik UFC opublikował na Instagramie długi post, na którym widać symbol odciśniętego buta na zdjęciu prezydenta.

Emmanuel Macron stwierdził po zamachu w Nicei, że "Francja nie ugnie się przed islamistycznym terroryzmem". Na te słowa odpowiedziała gwiazda UFC  Chabib Nurmagomiedow , który nie przebierał w słowach. 

Zobacz wideo Leśnodorski: Lech ma 300 mln zł przewagi nad Legią. Teraz albo nigdy

Zbigniew BoniekBoniek zdradził, ile polskich klubów będzie grać w eliminacjach nowych rozgrywek. "Europejska Liga Zakładowa"

 Nurmagomiedow opublikował mocny post

- Niech Wszechmogący oszpeci twarz tej szumowiny i wszystkich jego wyznawców. Oni pod hasłem wolności słowa obrażają uczucia ponad półtora miliarda muzułmanów. Niech Wszechmogący upokorzy ich w tym życiu i w następnym. Allah jest szybki w działaniu. Przekonasz się o tym - napisał Nurmagomedov. - Jesteśmy muzułmanami. Kochamy naszego proroka Mahometa bardziej niż nasze matki, ojców, dzieci, żony i wszystkie inne osoby bliskie naszym sercom - dodał cytując Koran.

 

W czwartek w Nicei doszło do zamachu terrorystycznego, w którym zginęły trzy osoby. Jeśli jesteśmy atakowani, to ze względu na nasze wartości i nasze pragnienie, by nie ugiąć się przed terrorem. Nasz kraj stał się po raz kolejny celem islamistycznego ataku terrorystycznego - mówił w czwartek prezydent Francji.

Jest diagnoza ws. Kamila Jóźwiaka. Trener Derby County przekazał oficjalne informacjeJest diagnoza ws. Kamila Jóźwiaka. Trener Derby County przekazał oficjalne informacje

Kilka dni temu Chabib Nurmagomiedow pokonał Justina Gaethje w walce wieczoru na UFC 254 w Abu Zabi. Zawodnik trzeci raz z rzędu obronił mistrzowski tytuł, a po walce sensacyjnie ogłosił, że przechodzi na emeryturę.

Więcej o: