Karolina Owczarz wraca do klatki. Była dziennikarka Polsatu poznała rywalkę

Karolina Owczarz (3-0, 2 Sub) wraca do klatki. Na gali KSW 56 jej rywalką będzie Justyna Haba (2-1, 1 KO, 1 Sub).

Trenująca na co dzień w klubie FitFabric Shark Top Team Karolina Owczarz ma za sobą już trzy występy w KSW. Była dziennikarka Polsatu w grudniu 2019 roku poddała trójkątem nogami Aleksandrę Rolę. Na KSW 47 po trzech rundach okazała się lepsza od Marty Chojnoskiej, a wcześniej, w zawodowym debiucie utalentowana zawodniczka wagi muszej już w 60. sekundzie starcia poddała duszeniem zza pleców Paulinę Raszewską. Owczarz to była mistrzyni polski i multimedalistka krajowych i międzynarodowych zawodów pięściarskich. W zawodowym boksie walczyła od 2011 roku i wygrała wszystkie cztery stoczone pojedynki, w tym jeden przez nokaut.

Zobacz wideo Kawulski o KSW: Jego najjaśniejszym punktem zawsze był Mamed Khalidov
 

Wszyscy go słyszeliśmy, ale większość z nas prawdopodobnie nigdy nie widziała. To Andrew Anthony mówi słynne 'EA Sports. It's in the game!'.Słyszymy go zawsze, gdy włączamy FIFĘ. "Nagrałem to za darmo. Myślałem, że nigdy nie usłyszę"

Haba rozpoczęła zawodową karierę od występów dla cenionej japońskiej organizacji RIZIN. Zawodniczka z Rzeszowa w grudniu 2018 roku spotkała się z Shinju Nozawa-Auclair i pokonała Amerykankę przez duszenie zza pleców. 4 miesiące później Polak ponownie weszła do ringu w Kraju Kwitnącej Wiśni, ale tym razem musiała uznać wyższość dużo bardziej doświadczonej Kany Watanabe. Po raz pierwszy przed publicznością nad Wisłą Haba zaprezentowała się na gali FFF 2, gdzie w trzeciej rundzie odprawiła łokciami i ciosami Klaudię Pawicką. Na KSW 56 zadebiutuje w największej organizacji MMA w Europie.

Maciej Kawulski i Antoni PartumKSW potwierdza absolutny hit! Kawulski: To najbardziej niewyobrażalne starcie, jakie mogliśmy zestawić

Więcej o MMA przeczytasz na portalu InTheCage.pl

Więcej o: