Marcin Różalski pokazał, jak wygląda jego oko walce na gołe pięści. "Teraz zaczynam odczuwać ból"

Marcin Różalski przegrał pojedynek z Joshem Barnettem, byłym czempionem UFC. "Różal" podsumował swoje starcie i zwrócił uwagę na istotny szczegół, dotyczący historii walk na gołe pięści.

W piątek zadebiutowała organizacja Genesis, którą powołał Maciej Kawulski, współwłaściciel KSW. W walce wieczoru premierowej imprezy wystąpił Marcin "Różal" Różalski. Były mistrz KSW w wadze ciężkiej zmierzył się ze swoim rówieśnikiem, 42-letnim Joshem Barnettem, byłym czempionem UFC.

Zobacz wideo Kawulski organizuje walki na gołe pięści. "To nie jest sport? Spójrz, ile dopiero kontuzji jest w futbolu amerykańskim"

Różalski odniósł się do kontuzji oka

W pierwszej rundzie dochodziło do wielu wymian, ale było też dużo klinczu. Amerykanin zdołał posłać na deski "Różala", ale Polak wstał. W drugiej rundzie była gwiazda KSW traciła już siły, a w dodatku widziała tylko na jedno oko. Barnett to wykorzystał i ponownie posłał na deski Różalskiego. 42-latek jednak wstał i dokończył rundę. Trzeciej rundy nie było. Lekarz przerwał pojedynek ze względu na poważną kontuzję prawego oka Polaka.

Różalski odniósł się do pojedynku za pomocą Instagrama. - Nic mi nie jest, oprócz bycia przez dłuższą chwilę jednookim Różalem. Teraz gdy schodzi adrenalina, zaczynam odczuwać ból - opisał swój stan po pojedynku.

 

- Niskie ukłony, mega szacunek i wielkie uznanie dla Wojowników, którzy walczyli w niedawnych turniejach walk z gołymi pięściami i jeszcze zdarzało się, że za swoje bitwy nie otrzymali wynagrodzeń lub bardzo niskie. Podziewam Was za charakter, ducha walki, determinację. Ciężki kawałek chleba - dodał Różalski.

- Wielkie ukłony dla Josha za mega walkę i bardzo miłe słowa pod moim adresem. Takie słowa z ust Mistrza to wielka nagroda. Jego wieczór, jego walka, wspaniale widział i swoimi patentami zdominował moje. Wydaje mi się, że dobra bitka była i można było ją obejrzeć i nie zwymiotować z nudów - podsumował pojedynek "Różal"

Przeczytaj także: