Brutalny nokaut w MMA. Sędzia spóźnił się z przerwaniem walki [WIDEO]

Kibice sportów walki, oglądający galę CES MMA 61, byli świadkami brutalny nokautu. W trakcie jednego ze starć Jamelle "The Beast" Jones już w pierwszej rundzie znokautował Tylera Kinga. Spóźnienie sędziego doprowadziło do kolejnych uderzeń w twarz leżącego zawodnika.

Pod koniec pierwszej rundy walki podczas środowej gali CES MMA 61, zorganizowanej w Stanach Zjednoczonych, Jamelle Jones (10-6-0) znokautował Tylera Kinga (12-9-0), który leżąc na deskach, przyjął od swojego przeciwnika jeszcze trzy ciosy prosto w twarz. Kamery uchwyciły moment, w którym widać zbyt późną reakcję sędziego na upadek 40-letniego Kinga. Brutalny nokaut opublikowano w mediach społecznościowych organizacji. 

Zobacz wideo Błachowicz po powrocie do Polski: Nie wiem, czy to się dzieje naprawdę

Brutalny nokaut w MMA. Zawodnik oddał trzy uderzenia w leżącego przeciwnika

Obaj zawodnicy podchodzili do walki w CES MMA z chęcią powrotu na właściwe tory po przegranej w poprzednim starciu. Jamelle Jones na ostatnim CES 59 już w pierwszej rundzie uległ Williamowi Knightowi. Tyler King natomiast walczył w tej organizacji w styczniu 2017 roku, gdy podczas gali CES 41 przegrał także w pierwszej rundzie z Keithem Bellem.

 

Classic Entertainment & Sports to organizacja promująca mieszane sztuki walki. W swojej historii niejednokrotnie gościła przyszłych bądź przeszłych zawodników występujących w UFC. Wśród najpopularniejszych zawodników, którzy walczą w CES MMA są David Loiseau i Drew Fickett - byli członkowie największej organizacji MMA w Stanach Zjednoczonych. 

Więcej o: