Oficjalnie: Conor McGregor wznawia karierę i wraca do UFC

Conor McGregor zaakceptował ofertę UFC i ponownie wróci do sportów walki. Irlandczyk w swoim najbliższym starciu zmierzy się z Dustinem Poirierem.

Conor McGregor ogłosił walkę z Dustinem Poirierem już kilkanaście dni temu, jednak początkowo miała się ona odbyć na zasadach starcia pokazowego, z którego zyski zostałyby przeznaczone na cele charytatywne. Dana White złożył jednak propozycję walki obu zawodnikom w UFC. Jak się okazuje, przyjęli ją bez żadnego wahania.

Cześć Dustin! Zaakceptowałem ofertę UFC na walkę z Tobą, ale powiedziałem im, że to musi się wydarzyć w 2020 roku. Jestem gotowy na 21 listopada, biorąc pod uwagę problemy z kontuzjami, równie dobrze może być każda data w grudniu, 12 lub 19. Nadal chciałbym wpłacić 500 tys. dolarów na The Good Fight Foundation

- napisał na Twitterze Conor McGregor.

Conor McGregor po raz kolejny wznawia karierę

Na odpowiedź Dustina Poiriera długo nie trzeba było czekać. Zawodnik MMA także zaakceptował walkę z Conorem McGregorem i zdradził, na co przeznaczone zostaną pieniądze wpłacone na jego fundację przez Irlandczyka. 

Załatwimy to! Wykorzystamy te dotację na otwarcie Akademii Boksu/MMA w części miasta, w której wychowywaliśmy się wraz z Danielem Cormierem, a czesnymi dla dzieci będą ich dobre stopnie w szkole

- przyznał w mediach społecznościowych Dustin Poirier. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.