Jon Jones natychmiast odpowiedział na wyzwanie Jana Błachowicza

Jon Jones szybko odpowiedział na wyzwanie Jana Błachowicza po wygranej walce z Dominickiem Reyesem. Wiele wskazuje na to, że były mistrz świata UFC w wadze półciężkiej nie zdecyduje się na walkę Polakiem.

Jan Błachowicz tuż po wygranej walce o pas mistrzowski UFC w wadze półciężkiej wyzwał do walki Jona Jonsa. "Gdzie jesteś? Czekam na Ciebie" - mówił jeszcze w oktagonie. Były mistrz świata MMA szybko odpowiedział na wyzwanie rzucone przez "Cieszyńskiego Księcia".

Zobacz wideo Szpilka: Powiedziałem Jankowi Błachowiczowi, że na jego walkę ubiorę się w garnitur
W życiu nie chodzi o wygodę, ale o stawianie sobie wyzwań. Przepraszam Jan...

- napisał na swoim Instagramie Jon Jones

 

Jon Jones pogratulował Błachowiczowi

Jan Błachowicz wygrał walkę o pas mistrzowski z Dominickiem Reyesem poprzez nokaut w drugiej rundzie. Kilka godzin po wygranej naszego zawodnika Jones pogratulował wielkiego sukcesu Polakowi:

Im więcej o tym myślę, to cieszę się, że pas trafił do tak skromnego gościa. Jestem szczerze szczęśliwy z sukcesu Jana

- napisał Jon Jones na Twitterze. 

Jan Błachowicz czekał na walkę przez wiele miesięcy, a jego pierwotnym przeciwnikiem miał być Jon Jones, który w sierpniu zwakował pas mistrzowski UFC. Kilka dni temu Dana White przyznał, że w przyszłym roku chciałby zorganizować galę z udziałem Joanny Jędrzejczyk i Jana Błachowicza w Polsce, stąd zainteresowanie starciem 37-latka z Amerykaninem.

Do walki jednak prawdopodobnie nie dojdzie, ponieważ Jon Jones planuje zmienić kategorię wagową. Kilka tygodni temu na Twitterze napisał: "Mistrzostwo świata w wadze ciężkiej. Do zobaczenia wkrótce", a następnie przyznał, że wie, jak pozbawić pasa mistrzowskiego Stipe Mocicia.

Więcej o: