Niesamowity nokaut! Walka trwała jedynie 6 sekund! "Prawy prosty jak bazooka" [WIDEO]

Podczas gali ONE Championship: A New Breed 3 doszło do niesamowitego nokautu. Już w 6. sekundzie walki Capitan Petchyindee Academy jednym ciosem powalił na deski Petchanonga Petchfergusa. To trzeba zobaczyć!

Dla Capitana Petchyindee Academy była to dopiero pierwsza walka podczas ONE Championship. Jego rywalem był sześciokrotny mistrz świata w muay thai i kickboxingu Petchtanong Petchfergus. Wydarzenia podczas ich pojedynku na długo zapiszą się w historii nie tylko ONE Super Series, ale także kickboxingu.

Zobacz wideo Izu Ugonoh skomentował debiut w KSW. „To dlatego mój rywal odniósł kontuzję”

Capitan Petchyindee błyskawicznie rozprawił się ze swoim przeciwnikiem. Już w 6. sekundzie ich walki powalił Petchtanonga Petchfergusa na deski, wymierzając mu jeden cios. Wideo z ich pojedynku natychmiast obiegło media społecznościowe, jako jedna z najkrótszych walk w historii.

Zobacz nokaut już w 6. sekundzie walki:

- Ten prawy prosty wszedł jak bazooka - mówili komentatorzy TVP Sport, widząc cios wymierzony przez Capitana. - To może być nokaut roku, nie tylko jeśli chodzi o tę federację, ale myślę, że na całym świecie - dodali. I trudno im się dziwić, bo nokaut naprawdę robi wrażenie.

Przeczytaj także: