Marcin Najman zdradził, co będzie robił po zakończeniu kariery. "Bardzo ciekawa opcja"

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od ostatniej walki w karierze Marcina Najmana. 41-latek w listopadzie pożegna się z oktagonem. W rozmowie z portalem mma.pl zawodnik zdradził, co będzie robił po zakończeniu kariery.

O tej walce mówiło się od dawna, ale dopiero w ubiegłym tygodniu FAME MMA poinformowało, że pojedynek Marcina Najmana z Don Kasjo obędzie się 21 listopada. Pojedynek nie będzie w formule MMA. Zawodnicy zmierzą się w klatce, w małych rękawicach, ale na zasadach bokserskich. Będzie to ostatnia walka w karierze Najmana.

Zobacz wideo "Najman nie jest pięściarzem. On jest krzykaczem"

Marcin Najman: Wszystko przed nami

Walka z Kasjuszem Życińskim będzie ostatnią walką w karierze Najmana. 41-latek zdradził już, co może robić po jej zakończeniu. - Pojawił się pomysł, abym już po zakończonej karierze komentował walki dla FAME MMA. Myślę, że to bardzo ciekawa opcja i wszystko przed nami - powiedział Najman w rozmowie z portalem mma.pl.

Najman kiedyś był wątpliwej klasy pięściarzem, a od kilku lat zarabia na walkach (głównie z innymi celebrytami). W MMA jego bilans to trzy wygrane i pięć porażek. Najman pokonał jedynie: Michala Dobiasa, rapera Bonusa BGC, a ostatnio poradził sobie z 46-letnim Dariuszem Kaźmierczukiem (1-9)

Don Kasjo to wchodząca gwiazda FAME MMA. Kontrowersyjny raper stoczył trzy walki i wszystkie wygrał. Chociaż Najman powinien mieć znaczącą przewagę warunków fizycznych i mimo wszystko ma znacznie większe doświadczenie, to niekoniecznie musi być faworytem. Don Kasjo to żaden żółtodziób. Ma za sobą wiele walk amatorskich w boksie

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.