McGregor aresztowany na Korsyce. Irlandczyk oskarżony o napaść na tle seksualnym

Z informacji, jakie podaje portal TMZ Sports wynika, że największy gwiazdor UFC, Conor McGregor został aresztowany pod zarzutem napaści na tle seksualnym. Do zatrzymania doszło na francuskiej wyspie - Korsyce.

Komunikaty mówią, jakoby do zdarzenia miało dojść w jedynym z barów. Irlandczyk został oskarżony o napaść seksualną oraz ekshibicjonizm. Domniemana sytuacja podobno rozegrała się 10 września.

Zobacz wideo

McGregor został przesłuchany i zwolniony

- W związku z oskarżeniem o usiłowanie napaści na tle seksualnym pan Conor Anthony McGregor został aresztowany oraz poddano go przesłuchaniom przez żandarmerię - poinformowała prokuratura.

Osoba reprezentująca sprawy „Notoriousa” również wypowiedziała się w tej kwestii, zdradzając, jak wygląda to z perspektywy jej klienta.

Conor McGregor stanowczo zaprzecza jakimkolwiek oskarżeniom kierowanym w jego stronę. Został przesłuchany, po czym go zwolniono.

Na ten moment nic więcej nie wiadomo w związku z zarzucanym mu czynem. Nieznane są okoliczności, ani ofiara domniemanego przestępstwa.

Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy Conor McGregor ma problemy z prawem. Zawodnik już wcześniej był sądzony w podobnej sprawie.

Więcej o gwiazdach MMA przeczytasz na portalu Inthecage.pl/

Przeczytaj także:

Więcej o: