Oficjalnie: KSW zapowiedziało wielki powrót "Różala". Walka w nowej formule!

KSW opublikowało na swoim Twitterze ponad 3-minutowy trailer, w którym zapowiada wielki powrót Marcina Różalskiego! 42-letni zawodnik powalczy w nowej formule - na gołe pięści - podczas gali Genesis.
Zobacz wideo Jan Błachowicz zdradza plan na walkę o pas mistrzowski UFC. „To będzie największy problem”

"On wraca" - tak KSW zatytułowo tajemniczy filmik, który polska federacja opublikowała w środę na Twitterze. Fani byli pewni, że to oznacza powrót Marcina Różalskiego. Ich przypuszczenia okazały się słuszne. Dawny mistrz wagi ciężkiej wraca do walki.

Różalski będzie walczył na gołe pięści. "Nowe wyzwanie i początek"

W mediach społecznościowych KSW został zamieszczony nowy film, w którym ujawniono, że "Różala" (7-4) czeka starcie w zupełnie innej formule! - Przed nim nowe wyzwanie i nowy początek - Genesis, czyli walka na gołe pięści - napisano w poście na Twitterze KSW.

Artur Szpilka w mediach społecznościowych skomentował powrót Różalskiego. - Wow, wraca Różalski i to w walkach na gołe pięści ja pie***am, co tu się wyprawia - napisał pięściarz na Facebooku. Ujawniono również, że gala z udziałem "Różala" ma się odbyć w październiku w systemie pay-per-view.

Różalski nie walczył w KSW od trzech lat

Różalski ostatni raz w klatce KSW był widziany w maju 2017 roku, kiedy w kilka sekund znokautował Fernando Rodriguesa i zdobył pas mistrzowski KSW. Od tej pory nie walczył na zasadach MMA. Stoczył jedynie wygraną walkę na zasadach K-1 dla federacji DSF, jednak tej organizacji już nie ma. "Różal" odszedł z KSW, bo skonfliktował się z szefami - Martinem Lewandowskim oraz Maciejem Kawulskim. Twierdził, że nie jest traktowany na równi z innymi gwiazdami. Obie strony wielokrotnie zapowiadały, że już razem nie będą współpracowały, ale w końcu czas leczy rany.

Przeczytaj także: