Zawodnik UFC opublikował wstrząsający wpis. "Zostałem brutalnie zgwałcony"

Jared Gordon, zawodnik UFC w emocjonalnym wpisie opublikowanym na Instagramie przyznał, że jest ofiarą przemocy seksualnej. Amerykanin został brutalnie zgwałcony w wieku 9 lat.

Jared Gordon opublikował na Instagramie wstrząsający wpis, w którym opowiedział o drastycznych przeżyciach z dzieciństwa. Jak przyznaje Amerykanin, właśnie to negatywne doświadczenie z przeszłości ukształtowało jego obecny charakter.

Zobacz wideo Jan Błachowicz zdradza plan na walkę o pas mistrzowski UFC. „To będzie największy problem”
Zostałem wykorzystany seksualnie przez mężczyznę w wieku 9 lat. To był brutalny gwałt. Musiałem uprawiać seks oralny i analny. Nie miałem pojęcia, co się dzieje. Myślałem, że to była kara za zrobienie czegoś złego. Do dziś czuję i pamiętam te zapachy i smaki. To zrujnowało moje życie, po tych wydarzeniach poszedłem inną drogą niż ta, na której byłem. Wiem, że to zmieniło mnie w nienawistnego człowieka. To sprawiło, że stałem się agresywny i w końcu doprowadziło mnie do alkoholu i narkotyków

- napisał we wstrząsającym wpisie zawodnik MMA

 

Jared Gordon: Przysięgałem sobie, że gdy będę starszy, zabiję tę osobę

W dalszej części wpisu Jared Gordon przyznaje, że mężczyzna, który dopuścił się przemocy seksualnej wobec zawodnika sportów walki został złapany za dziecięcą pornografię i znajduje się obecnie w więzieniu. Amerykanin napisał również, że sam nie potrafi zrozumieć zachowania takich osób.

Przysięgałem sobie, że gdy będę starszy, to zabiję tę osobę

- napisał Jared Gordon.

Jared Gordon występuje w UFC od 2017 roku. 32-letni zawodnik MMA stoczył w swojej karierze 20 walk, w których odniósł 16 zwycięstw (6 KO/TKO) oraz poniósł cztery porażki. Trzy z nich miały miejsce w siedmiu starciach stoczonych w największej światowej organizacji mieszanych sztuk walki. Ostatni raz do oktagonu wszedł 15 lipca w Abu Zabi, gdzie wygrał na punkty z Chrisem Fishgoldem. 

Więcej o: