FEN 29. Efektowny nokaut Polaka! Co za bomba [WIDEO]

Marcin Naruszczka (20-9-2) efektownie znokautował Marko Radakovicia (10-4) w ostatnich ekundach pierwszej rundy podczas gali FEN 29 w Ostródzie.

37-letni Michał Naruszczka wygrał swoją 20. walkę w karierze. To pojedynku na gali FEN 29 przygotowywał się pod okiem znanego trenera - Mirka Oknińskiego.

Zobacz wideo "Błachowicz przeszedł wyboistą drogę. Jego kariera w UFC mogła się skończyć ze dwa razy"

Szczegółowy opis walki

I runda

Początek rundy spokojny, Marcin z mocno obniżoną pozycją. Sędzia po minucie niemrawego chodzenia po macie upomniał zawodników, wzywając do walki. Wreszcie ruszył Polak, krótką serią ciosów, po której odskoczył. Ponownie sędzia wezwał do aktywności, a tuż po powrocie do walki Naruszczka trafił rywala w krocze. Chwilę później, po wznowieniu walki, Marcin ruszył mocno, zasypując Radakovica ciosami, a następnie wciskając go w ogrodzenie. Niezbyt aktywnie pracowali panowie w klinczu (ponowne upomnienie od sędziego), ale przez chwilę Marcin ponowił ciosy i łokcie na rozerwaniu. Walka ponownie trwała chwilę pod siatką, gdzie przez moment to Serb był aktywniejszy. Po wyjściu na środek klatki Naruszczka zaatakował potężnym prawym i znokautował rywala - relacjonowali walkę na portalu InTheCage.pl.

Co się działo w innych walkach?

Kamil Minda jednogłośnie wypunktował Grzegorza Cieplińskiego, a Robert Bryczek w fenomenalnym stylu zadebiutował w organizacji FEN, bardzo szybko nokautując Jacka Jędraszczyka. Więcej informacji TU.