Co za walka! Sędzia musiał przerwać polsko-polskie starcie [WIDEO]

Co to było za emocjonujące starcie! W walce wieczoru gali ACA 109 w Łodzi Rafał Haratyk (13-3) rozbił Piotra Strusa (15-6) już w pierwszej odsłonie. Sędzia musiał przerwać pojedynek.

Przed walką wydawało się, że Piotr Strus, który miał serię dwóch zwycięstw, w przypadku kolejnej wygranej mógłby bić się o pas federacji Absolute Championship Akhmat. Jednak piątkowa przegrana sprawia, że warszawiak musi odłożyć marzenia. Z kolei dla Rafała Haratyka była to druga wygrana z rzędu. I to właśnie reprezentant Bielska-Białej być może otrzyma szansę walki o pas!

Zobacz wideo "Błachowicz przeszedł wyboistą drogę. Jego kariera w UFC mogła się skończyć ze dwa razy"

Szczegółowy opis pierwszej rundy okiem portalu InTheCage.pl:

"Rafał Haratyk rozpoczął od dobrej kombinacji, niskim kopnięciem i akcjami bokserskimi. Kolejne ciosy lądowały na głowie Strusa, które posłały warszawiaka na deski! Piotr jednak szybko się pozbierał, choć zawodnik z Bielska-Białej ani myślał odpuszczać. Inicjatywę zaczął nieco wywierać Strus, wywierając presję i ustawiając sobie przeciwnika na siatce. Rafał czaił się na kontry. Mocne wymiany, głównie inicjowane przez Haratyka. Dobra kombinacja ciosu na korpus i poprawki na głowę po stronie Rafała. Kolejne mocne ciosy lądowały na głowie zawodnika z Warszawy. Kolejne ciosy odcięły równowagę Strusowi! Piotr padł na deski, sędzia przerwał walkę!".

Więcej informacji ze świata MMA znajdziecie TU.