Potworna kontuzja w walce o kontrakt UFC! Nienaturalnie wygięta ręka [WIDEO]

Podczas gali Dana White's Contender, organizowanej przez szefa UFC, doszło do makabrycznego zdarzenia. Podczas jednej z walk, po upadku na metę, ręka Josepha Pyfera wygięła się pod nienaturalnym kątem. Sędzia natychmiast przerwał pojedynek.

Podczas gali, organizowanej przez Danę White'a, szefa UFC, zawodnicy walczą o kontrakt w największej organizacji sportów walki na świecie. Podczas pojedynku Josepha Pyfera z Dustinem Stoltzfusem doszło jednak do przykrego zdarzenia, w którym ciężkiej kontuzji doznał ten pierwszy z nich, tracąc szansę na występ w najbliższym czasie UFC.

Zobacz wideo Kulisy walki Mateusza Masternaka. "Zawsze go proszę, by walczył w miarę bezpiecznie"

Makabryczna kontuzja w walce o kontrakt UFC

Podczas walki Stoltzfus zaatakował nogi swojego rywala, chcąc wykonać obalenie. Zrobił to jednak na tyle niefortunnie, że Pyfer spadł na rękę, która wygięła się pod bardzo nienaturalnym kątem. Sędzia natychmiast podjął decyzję o przerwaniu pojedynku.

Ich walkę z bliska oglądał Dana White, który widząc kontuzję, której doznał 23-letni zawodnik, mocno skrzywił się. Dla Pyfera, który odniósł w swojej karierze siedem zwycięstw, była to dopiero druga porażka w zawodowej karierze.

Przeczytaj także: