Krwawy sparing zawodników Fame MMA. "Wyrzygasz się k...a w oktagonie!" [WIDEO]

Zapowiadali, że się spotkają i się spotkali. Sparing Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Pawłem "Tyborim" Tyburskim zakończył się dla tego pierwszego kontuzją ucha.

- Będę prosił na kolanach Krzyśka [Krzysztof Rozpara, szef federacji Fame MMA], by na kolejnej gali dał mi walkę z tobą, a nie żebyś walczył z Najmanem. Chcesz, chcesz, chcesz? - pytał zdenerwowany Paweł Tyburski na konferencji przed Fame MMA 7 Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. - Spoko, spoko. Ciebie też nakur...ie - odpowiedział "Don Kasjo", który na konferencji kłócił się także z Marcinem Najmanem (więcej tutaj). Tyburski nadal był zdenerwowany i mówił do "Don Kasjo": - Jesteś tylko mocny w gadce. Odszczekasz te słowa, wyrzygasz się k...a w oktagonie, uwierz mi!

Zobacz wideo Mike Tyson vs Roy Jones Jr. "Ludzie chcą Tysona. Nieważne, ile ma lat"

Paweł Tyburski spotkał się z "Don Kasjo"

Obaj panowie w oktagonie jeszcze się nie spotkali, ale Tyburski później zaproponował sparing poza oktagonem, nie na gali. I "Don Kasjo" na to przystał. Powiedział Tyburskiemu, że może w każdej chwili przyjechać na warszawskie Bielany, do klubu Pawła Nastuli, gdzie przygotowuje się do wrześniowej gali Fame MMA. No i Tyburski przyjechał, a wideo ze sparingu pojawiło się w mediach społecznościowych. Sparingu, który nie skończył się zbyt dobrze dla "Don Kasjo", bo w trakcie doznał groźnie wyglądającej kontuzji ucha.

 

Fame MMA to federacja sportów walki, a do niedawna raczej "walki", bo osoby walczące na tych galach ze sportem z reguły nie miały zbyt wiele wspólnego. Celebryci, youtuberzy, raperzy i influencerzy. To się powoli zmienia, ale federacja nadal przede wszystkim stawia na znane twarze, które przyciągają publiczność. Najbliższa gala, oznaczona numerem siedem, odbędzie się 5 września. Miejsce nie jest jeszcze znane, ale najprawdopodobniej będzie to kolejna gala studyjna.

Aktualna karta walk na Fame MMA 7

  • Paweł "Popek" Mikołajuw - Damian "Stifler" Zduńczyk
  • Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Łukasz Lupa
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs. Marta "Martirenti" Rentel
  • Tomasz Olejnik vs. Mariusz Słoński
  • Arkadiusz "Aroy" Tańcula vs Paweł "Tybori" Tyburski
  • Marcin "El Testosteron" Najman - Dariusz "Lew" Kaźmierczuk
  • Kamil "Hassi" Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Krystian "Krycha" Wilczak vs Maciej "Szewcu" Szewczyk

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: