Marcin Najman nie wytrzymał. Skandaliczna awantura przed galą FAME MMA

Na konferencji przed kolejną edycją gali Fame MMA, Don Kasjo, w wulgarny sposób zwrócił się do Marcina Najmana. - Ty też widziałeś wygraną Polaka debi** je****? Jak Najman widział wygraną Polaka, to jesteś petem do szcz***a - powiedział Don Kasjo. Punktem zapalnym awantury była wypowiedź "El Testosterona", który stwierdził wcześniej, że Kasjusz Życiński przegrał walkę z Adrianem Polakiem na gali Fame MMA 3.

Fame MMA to federacja sportów walki, a do niedawna raczej "walki", bo osoby walczące na tych galach ze sportem z reguły nie miały zbyt wiele wspólnego. Celebryci, youtuberzy, raperzy i influencerzy.

Kolejna edycja odbędzie się 5 września, na której zaplanowano siedem walk. Pojedynki stoczą m.in. Marcin Najman z Dariuszem "Lew" Kaźmierczukiem i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński z Łukaszem Łapą. Na konferencji przed galą zrobiło się bardzo gorąco, gdy Najman stwierdził, że Adrian Polak odniósł wygraną w kontrowersyjnej walce z "Don Kasjo" na gali Fame MMA 3.

Zobacz wideo "Nigdy po walkach nie ukrywałam twarzy i nie wstydziłam się siniaków"

Awantura na konferencji przed galą Fame MMA 7 pomiędzy "Don Kasjo" a Najmanem

Po słowach "El Testosterona" nie wytrzymał Kasjusz Życiński. - Ty też widziałeś wygraną Polaka debi** je***y? Jak Najman widział wygraną Polaka, to jesteś petem do szcz***a - wykrzykiwał "Don Kasjo".

"El Testosteron" po chwili rzucił mu wyzwanie. - Włączcie zegarki i umawiamy się na 10 sekund. Chcesz się sprawdzić? Chodź to ku**a zrobimy. 10 sekund, teraz, 10 sekund - zwrócił się Najman do "Don Kasjo". Po chwili obaj wstali z krzeseł i gdy ruszyli do siebie, powstrzymała ich ochrona. Gdy usiedli z powrotem na swoje miejsca, to "Don Kasjo" rzucał w kierunku Najmana stek wyzwisk - "Ty cw*** i śmieciu, ja Cię roz***. Najman spokojnie mu odpowiedział. - Zrozumcie, że on nie umie języka polskiego. On ma tak przepity mózg. To się nie da tak wszystkiego połączyć - zakończył Najman.

Całą sytuację z incydentu można zobaczyć tutaj.

Aktualna karta walk Fame MMA 7

  • Paweł "Popek" Mikołajuw - Damian "Stifler" Zduńczyk
  • Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik
  • Marcin Najman - Dariusz "Lew" Kaźmierczuk
  • Kamil "Hassi" Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Łukasz Lupa
  • Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Piotr "Tybori" Tyburski
  • Krystian "Krycha" Wilczak - Maciej "Szewcu" Szewczyk
 

Przeczytaj także:

Więcej o: