Krzysztof Jotko poznał kolejnego rywala w UFC. Kontrakt podpisany

Zaledwie w piątek Makhmud Murdov ogłosił za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, że podpisał kontrakt na kolejną walkę w UFC, a już dziś, ubiegając najwyraźniej oficjalny komunikat, przekazał, z kim powalczy w następnym starciu. To Krzysztof Jotko!

„17 października idę po kolejne zwycięstwo! Wielkie dzięki za Wasze wsparcie!” - napisał Muradov na swoim instagramowym koncie.

Zobacz wideo Kowalkiewicz: Walki bez publiczności będą wyglądały jak sparingi

Doskonale znany polskim fanom MMA zawodnik, którego pod swoje skrzydła wziął Floyd Mayweather, trenuje od dawna w Ankos MMA w Poznaniu. Mach jest przede wszystkim wielką gwiazdą u naszych południowych sąsiadów, gdzie toczył boje w organizacji Oktagon MMA tuż przed zakontraktowaniem przez UFC. W największej organizacji MMA na świecie Muradov stoczył  do tej pory 2 walki, w obu wygrywając i pozostawiając po sobie znakomite wrażenie. W polu pokonanych pozostawił Alessio Di Chirico (jednogłośna decyzja) i Trevora Smitha (nokaut w pierwszej rundzie).

Październikową walkę szybko potwierdził również Jotko:

Krzysztof Jotko walczy dla UFC od 2013 roku. W tym czasie stoczył 13 pojedynków. Ostatnie trzy boje przyniosły Polakowi zwycięstwa, co jest o tyle ważne, że wcześniej Krzysiek zanotował kiepską passę przegranych i zaczynał już nawet martwić się o pozostanie w UFC. Więcej o sportach walki na InTheCage.pl

Więcej o: