Joanna Jędrzejczyk na emeryturze? Polka rozwiewa wątpliwości, które sama zasiała

- Nie, nie jestem na emeryturze człowieku! Ale jednak trochę czuję się jakbym na niej była, bo z powodu koronawirusa nie mogę wrócić do USA - powiedziała Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z The Bash MMA.

Joanna Jędrzejczyk dwa tygodnie temu zamieściła na Instagramie wpis, który wywołał duże poruszenie, bo sugerował jej przejście na emeryturę. Teraz Polka w wywiadzie dla The Bash MMA zdementowała jednak te pogłoski.

Zobacz wideo "To przykre, że Tyson po 50-tce musi jeszcze boksować"

Joanna Jędrzejczyk nie może wrócić do USA

- Nie, nie jestem na emeryturze człowieku! Ale jednak trochę czuję się jakbym na niej była, bo z powodu koronawirusa nie mogę wrócić do USA. Mój trener Mike Brown jest chory, tak samo, jak moi koledzy z teamu. To jest bardzo ryzykowne, aby wrócić do Stanów Zjednoczonych, a ja nie widzę siebie przygotowującą się do kolejnej walki w innym miejscu niż w American Top Team - powiedziała Jędrzejczyk.

Jędrzejczyk (16-4) w latach 2015-2017 była mistrzynią UFC w wadze słomkowej. Straciła pas na UFC 217, gdzie niespodziewanie przegrała przez TKO z Rose Namajunas (9-4). Na UFC 248 stanęła przed kolejną szansą na zdobycie tytułu w dywizji do 53 kilogramów. Po fenomenalnej walce przegrała jednak na punkty z Weili Zhang (21-1). Więcej o sportach walki przeczytasz na InTheCage.pl.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: