Krwawa walka w UFC! Nowy mistrz. Dusił rywala do nieprzytomności

Deiveson Figueiredo po raz kolejny udowodnił swą wyższość nad Josephem Benavidezem, tym razem poddając rywala. Tym samym, został nowym mistrzem dywizji muszej organizacji UFC.
Zobacz wideo Sportowa rozmowa dnia z Karoliną Kowalkiewicz. "Lekarz powinien był przerwać walkę"

Runda 1:

Deiveson Figueiredo szybciej zajął pozycję dominującą w oktagonie, próbując wywierać presję na Josephie Benavidezie. Mocny wewnętrzny lowkick Amerykanina. Obrotówka na korpus w wykonaniu Brazylijczyka. Mocny prawy sierp Figueiredo posłał rywala na deski! Próba skrętówki w kontrze w wykonaniu Benavideza, Deiveson zajął plecy i przełożył rękę pod szyją, ciasno zapięte duszenie! Joseph jednak sprawnie wyszedł z próby poddania! Pod siatką bliźniacza sytuacja, ręka przełożona pod brodą, jednak zamiast klepać – Amerykanin wyswobodził się z uchwytu i zdołał wrócić do stójki, gdzie rozdawał karty kopnięciami. Mocne ciosy Figueiredo, wymiana z obu stron! Kolejny mocny prawy posłał Amerykanina na deski, Joseph jednak sprawnie wstał. Przechwycone kopnięcie Brazylijczyka. Kolejny mocny sierp doszedł do głowy Benavideza i po raz trzeci wylądował na deskach! Potężne łokcie spadały na głowę Amerykanina, które mocno rozcięły mu czoło. Brazylijczyk ponownie zajął plecy i udusił rywala do nieprzytomności.

W ten sposób, Deiveson Figueiredo po raz kolejny pokonał Josepha Benavideza i został trzecim w historii mistrzem wagi muszej organizacji UFC.

O sportach walki więcej przeczytasz na portal Inthecage.pl.

Czytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .