Marcin Najman prosi kibiców: Nie ubliżajcie mi, porównując mnie do niego

Marcin Najman odniósł się do komentarzy kibiców MMA, którzy porównują go do Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego. Na Twitterze opublikował wideo, ze specjalnym przesłaniem. "Najman nigdy nie unikał walk" - powiedział zawodnik organizacji Fame MMA.

W swoim najnowszym nagraniu wideo opublikowanym w mediach społecznościowych Marcin Najman odniósł się do komentarzy nawiązujących do potwierdzonej przez Łukasza Jurkowskiego walki z Szymonem Kołeckim. Zawodnik związany z federacją Fame MMA uderzył słownie w "Jurasa". 

Mam prośbę do kibiców MMA. Bardzo proszę, nie porównujcie mnie do Jurkowskiego, bo już kilka takich porównań w komentarzach przeczytałem. Najman nigdy nie unikał walk. Na trzydzieści zawodowych walk nie wszystkie wygrał, bo 12 przegrał, ale nigdy ich nie unikał. Także bardzo proszę, żebyście mi w ten sposób nie ubliżali porównując mnie do Jurkowskiego

- powiedział w nagraniu wideo Marcin Najman.

Łukasz "Juras" Jurkowski potwierdza walkę, Marcin Najman prosi, aby nie porównywać zawodników

Słowa Marcina Najmana odnoszą się do przekładanej przez Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego walki z Szymonem Kołeckim od stycznia bieżącego roku. Choć w rozmowie z fightsport.pl mistrz olimpijski nie przyznał wprost, że jego przeciwnikiem miał być "Juras" tak potwierdził, że walka była przekładana kilkukrotnie. Zawodnicy MMA mieli się spotkać w klatce m.in. w styczniu, marcu, maju oraz sierpniu. Łukasz Jurkowski potwierdził natomiast walkę jesienią. Konkretny termin ma ustalić federacja KSW

Marcin Najman po raz kolejny komentuje sytuację wokół Łukasza Jurkowskiego w mediach społecznościowych. W sierpniu ubiegłego roku zawodnik organizacji Fame MMA opublikował nagranie skierowane bezpośrednio do 39-latka.

Więcej o: