Conor McGregor sprawił sobie prezent na urodziny za 2,5 mln! Luksus

Conor McGregor znów zaskoczył kibiców. Tym razem Irlandczyk popisał się nowym zegarkiem, który jest wart niemal 2,5 miliona złotych!

Conor McGregor to najbardziej medialna postać w historii UFC. A co za tym idzie, jeden z najbogatszych zawodników w MMA. Irlandczyk właśnie obchodził 32. urodziny. McGregor nie należy do tych, co żyją skromnie. Raczej lubi się szczycić swoim bogactwem, właśnie popisał się nowym zegarkiem. Serwis tmz.com twierdzi, że to zegarek firmy Jacob & Co ze specjalnej kolekcji "Astronomia Casino". Gadżet ma ceramiczną kulę w kształcie ziemi oraz jedno-karatowy biały diament. Zegarek jest warty około pół miliona funtów, czyli mniej więcej 2,5 mln złotych!

 

Walka stulecia w MMA? McGregor przyjął wyzwanie od legendy!

Pod koniec maja McGregor przyjął wyzwanie rzucone przez 45-letniego Andersona Silvę, jednego z najlepszych zawodników w historii MMA. Przepis na sukces gwarantowany. Dlaczego?

Irlandczyk stoczył w karierze 26 walk, wygrał z nich 22. Zaliczył także debiut w boksie, ale przegrał wówczas z Floydem Maywetherem Jr. 45-letni Silva ma 34 wygranych oraz 10 przegranych. Jeśli pojedynek doszedłby do skutku, to kibice powinni być zachwyceni, bo obaj zawodnicy preferują niezwykle ofensywny i widowiskowy styl bijatyki.

Przeczytaj też:

Więcej o: