Nie żyje "król nokautów". Miał zaledwie 30 lat. "Jesteśmy zdruzgotani"

W wieku 30 lat zmarł Jahreau Shepherd, zawodnik MMA, który był nazywany "królem nokautów". Informację o śmierci sportowca przekazała organizacja Contenders.

- Jesteśmy zdruzgotani. Był naszym mistrzem wagi półśredniej. Shepherd to niesamowita osobowość z wielkim uśmiechem i zaraźliwym śmiechem. Skupiał się na drodze na szczyt. Był mistrzem trzech różnych federacji, miał ciężkie ręce i serce wojownika - w oficjalnym komunikacie poinformowała organizacja Contenders. Jej przedstawiciele jako pierwsi poinformowali o śmierci Jahreau Shepherda.

Zobacz wideo Sportowa rozmowa dnia z Karoliną Kowalkiewicz. "Lekarz powinien był przerwać walkę"

Jahreau Shepherd nie żyje. Zawodnik MMA miał 30 lat

Shepherd, który w swoich walkach zawsze wykazywał niezwykle ofensywny styl walki, był gwiazdą organizacji Contenders. 30-latek był nazywany "Koszmarem" i "Królem Nokautów", ponieważ w ringu zachowywał się bardzo agresywnie. W MMA stoczył osiem walk, z czego wygrał sześć. W aż pięciu starciach rywali pokonywał przed czasem.

 

Shepherd w lutym bieżącego roku zdobył mistrzostwo federacji Contenders podczas gali w Norwich, na której pokonał Quintena DeVreughta. Przyczyna śmierci 30-letniego zawodnika nie została na razie podana do publicznej informacji.

Przeczytaj także:

Więcej o: