"KSW przerywa ciszę wyborczą!". Nagrali spot: Wybór jest tylko jeden

Już dziś będziemy świadkami kolejnej świetnej gali spod szyldu polskiego giganta - KSW 53: Reborn. Organizacja opublikowała właśnie bardzo unikalną zapowiedź zbliżającego się wydarzenia, odnoszącą się do II tury wyborów prezydenckich.

Od północy trwa cisza wyborcza w Polsce przed II turą niedzielnych wyborów prezydenckich. Zmierzą się w niej urzędujący prezydent Andrzej Duda i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Te nietypowe okoliczności postanowili wykorzystać organizatorzy gali KSW 53, która odbędzie się w sobotę wieczorem. Na kilka godzin przed rozpoczęciem gali wypuszczono specjalny klip promocyjny "KSW przerywa ciszę wyborczą!". W ten chwytliwy sposób organizatorzy chcą zachęcić kibiców do oglądania sobotniej gali.

Zobacz wyjątkowy klip promocyjny KSW 53:

 
Zobacz wideo "Najman nie jest pięściarzem. On jest krzykaczem"

Najpierw pojawia się napis "Trwa cisza wyborcza", a następnie pokazywane są fragmenty walk, a poszczególni zawodnicy przytykają palec do ust, symbolizujący ciszę. Na końcu lektor mówi: "W czasie ciszy wyborczej KSW przypomina: wybór jest tylko jeden." Pojawia się kratka, jak przy głosowaniach, a obok niej nazwa KSW 53. W kratce wpisano znak fajki. 

Gala KSW 53 będzie zupełnie inna, niż planowali organizatorzy, bo nie w Atlas Arenie w Łodzi, a w studiu telewizyjnym. Zobaczy ją na żywo tylko 150 osób. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Szczególnie ciekawie zapowiadają się walki Borysa Mańkowskiego z Marcinem Wrzoskiem oraz Mateusza Gamrota z Normanem Parkem.

Jak zobaczyć KSW 53?

Sobotnia gala rozpocznie się o godz. 20:00. Transmisja z gali zostanie przeprowadzona za pośrednictwem platformy Ipla oraz portalu kswtv.com. Dostęp do transmisji online kosztować będzie 29 zł.

Jeżeli ktoś będzie chciał obejrzeć galę w telewizji, będzie mógł to zrobić pod jednym warunkiem - posiadania abonamentu Cyfrowego Polsatu. Dostęp do transmisji abonenci telewizji mogą wykupić na cztery sposoby: poprzez wysłanie smsa o treści: numer karty dekodera.WALKA na numer 7043, poprzez połączenie telefoniczne z Centrum Obsługi Klienta, w aplikacji Sklep dostępnej w dekoderze Polsatu, a także na stronie internetowej icok.cyfrowypolsat.pl.

Więcej informacji o sportach walki na portalu Inthecage.pl. 

Przeczytaj też: