Zawodnik UFC wdał się w barową bójkę. "To jest absolutnie obrzydliwe" [WIDEO]

Zawodnik UFC Mike Perry w jednym z teksańskich barów wdał się w kłótnię ze starszym mężczyzną, po czym go uderzył - informuje TMZ.

Mike Perry - według relacji TMZ - zaczął zachowywać się agresywnie po tym, gdy został poproszony przez menedżera o opuszczenie restauracji. Z relacji świadków wynika również, że był on pod wpływem alkoholu. - Wdał się zeszłej nocy w barową bójkę, ponieważ "ktoś go dotknął". To jest absolutnie obrzydliwe i nie przystoi zawodnikowi UFC. Zachował się jak kompletne dziecko - krytykują Perry'ego fani MMA.

Zobacz wideo

Właściciele lokalu rozważają pozew o kradzież

To zajścia doszło w jednym z teksańskich barów. ESPN podaje, że w tej sprawie zostało już złożone doniesienie na policje, ale nikt jeszcze nie został aresztowany. Do sprawy za pośrednictwem mediów społecznościowych odniósł się także sam zainteresowany. - Bez komentarza - napisał Perry na Twitterze.

MMM Junkie z kolei podaje, że Perry opuścił restaurację - wraz ze swoją partnerką - bez zapłacenia rachunku, a właściciele lokalu "Table 82" rozważają pozew zawodnika o kradzież. W sieci pojawiło się nagranie z tego zajścia.

Więcej o sportach walki przeczytasz na InTheCage.pl.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: