Mateusz Borek kończy współpracę z KSW! "Nie wszystko zależy ode mnie"

Mateusz Borek poinformował na Twitterze, że nie będzie już dłużej przeprowadzał wywiadów podczas gal federacji KSW. - Jedna z moich najważniejszych zawodowych przygód. Nie wszystko zależy ode mnie. Może kiedyś, gdzieś, coś jeszcze razem - napisał.

Były dziennikarz Polsatu Sport, a obecnie Kanału Sportowego przeprowadzał rozmowy po walkach w trakcie gal KSW, ale teraz poinformował, że nie będzie mógł dłużej tego robić. W poście zamieszczonym na Twitterze Borek podziękował też za wieloletnią współpracę zarządzającym federacją. 

Zobacz wideo "Już nie muszą bić się na ulicach. Mogą robić to legalnie na Gromdzie"

Borek ogłosił pożegnanie z KSW! "Jedna z moich najważniejszych zawodowych przygód"

- 16 lat. 50 gal. Tysiące przegadanych godzin. Piękne wspomnienia. Jedna z moich najważniejszych zawodowych przygód. Nie wszystko zależy ode mnie. Może kiedyś, gdzieś, coś jeszcze razem. Dziękuję za wszystko. Maciej Kawulski, Martin Lewandowski - jesteście kozakami. Będę wpadał na gale - napisał dziennikarz i promotor agencji MB Promotions. 

"Ogromna strata", "Trudno będzie Pana zastąpić" - odpowiedzieli kibice. Pierwsza od wielu lat gala KSW 53 bez Mateusza Borka odbędzie się 11 lipca. Walkami wieczoru będą te toczone przez Borysa Mańkowskiego i Marcina Wrzoska oraz Mateusza Gamrota i Normana Parke. Na całej gali odbędzie się osiem pojedynków, transmisja będzie dostępna jedynie w usłudze pay-per-view. 

Przeczytaj także:

Więcej o: