Chabib Nurmagomiedow nie umie poradzić sobie z sytuacją. "Duża część niego umarła"

- Nie wiem, co będzie w stanie robić bez swojego taty - powiedział Daniel Cormier, który opowiedział o tanie Chabiba Nurmagomiedowa po śmierci ojca. Dalsza kariera mistrza UFC stanęła pod znakiem zapytania.

Kilka dni temu zmarł Abdulmanap Nurmagomiedow, ojciec i trener Chabiba, mistrza wagi lekkiej UFC. Miał 57 lat, zmarł w wyniku powikłań po przebytym zakażeniu koronawirusem w szpitalu w Moskwie. Ojciec towarzyszył Chabibowi na wszystkich etapach jego sportowego rozwoju, a mistrz UFC wielokrotne podkreślał jego rolę w swoich sukcesach oraz w życiu osobistym.

Zobacz wideo Milan - Juventus 4:2. Skrót meczu [Eleven Sports]

"Nie wiem, co Nurmagomiedow będzie w stanie robić bez swojego taty"

Teraz o sytuacji Nurmagomiedowa opowiedział Daniel Cormier, były mistrz dwóch kategorii wagowych UFC. - Rozmawiałem z mistrzem, moim mistrzem, naszym mistrzem w środę o wszystkim. Ma trudności z radzeniem sobie z tym wszystkim. Trening sprawia, że czuje się lepiej, ale biorąc pod uwagę okoliczności, jakakolwiek walka byłaby dla niego bardzo trudna. Nie wiem, co się stanie. Naprawdę. Duża część niego umarła. Nie wiem, co będzie w stanie robić bez swojego taty - zdradził Cormier w rozmowie z ESPN.

 

Chabib Nurmagomiedow miał bronić tytułu po raz trzeci we wrześniu w starciu z Justinem Gaethje. Na razie nie wiadomo, jak śmierć jego ojca wpłynie na te plany. 

Więcej o: