Kto ostatnim rywalem w karierze Najmana? "Dostał rozwolnienia, gdy to usłyszał"

Marcin Najman wystąpi w pożegnalnej walce podczas najbliższej gali Fame MMA. "El Testosteron" opublikował zdjęcie, w którym poinformował, że "Don Kasjo" nie będzie jego rywalem. - Dostał rozwolnienia, gdy usłyszał taką propozycję - napisał pod zdjęciem.

Marcin Najman potwierdził, że jego walka na gali Fame MMA 7, która odbędzie się 22 sierpnia, będzie jego ostatnim pojedynkiem w karierze. Na razie nie wiadomo kto będzie rywalem "El Testosterona". Na ostatniej gali Fame MMA jedną z głównych walk wieczoru był pojedynek Marcina Najmana z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. "El Testosteron" niespodziewanie przegrał już w pierwszej rundzie. Po tamtej porażce Najman zdążył już nawet pożegnać się z kibicami, zapewniając o końcu kariery.

Zobacz wideo Kulisy walki Mateusza Masternaka. "Zawsze go proszę, by walczył w miarę bezpiecznie"

Najman opublikował nowe zdjęcie na Instagramie, na którym widać jego i "Don Kasjo", który był uznawany za jednego z potencjalnych rywali Najmana w jego pożegnalnej walce. - Na taką walkę w formule MMA nie liczcie... Don Kasjo dostał rozwolnienia, gdy usłyszał taką propozycję. Wszystkiego dowiecie się na najbliższej konferencji prasowej przed Fame MMA 7 - napisał pod zdjęciem "El Testosteron".

 

Nadal więc nie wiadomo, kto będzie ostatnim rywalem Najmana w jego karierze. Z jego wpisów wynika, że przekonamy się tego 26 lipca, gdy odbędzie się konferencja prasowa przed najbliższą galą Fame MMA.

Przeczytaj także:

Więcej o: