Instagram usunął nagie zdjęcie Giny Carano. W odpowiedzi opublikowała nowe. "Cenzura bez powodu"

Była gwiazda MMA Gina Carano opublikowała nagie zdjęcie na Instagramie. Serwis usunął ten wpis, na co ona zareagowała, publikując zmontowane zdjęcie.

Carano dodała swoje nagie zdjęcie oraz napisała: "Uważam wolność za seksowną. Uważam wolność za tak seksowną, że nawet nie potrafię ci tego wyjaśnić. Budzisz się każdego dnia i czujesz, że możesz zrobić wszystko”. To cytat z piosenki Prince'a. Serwis Instagram po dwóch dniach usunął ten wpis. Była gwiazda MMA zareagowała na to na Twitterze, pisząc: "Więc tak to jest być cenzurowaną bez powodu. Cały post dotyczył wolności słowa. Nie naruszał zasad, był ironiczny".

Zobacz wideo "Nigdy po walkach nie ukrywałam twarzy i nie wstydziłam się siniaków"

Była gwiazda MMA opublikowała nagie zdjęcie

Chwilę później opublikowała na Instagramie swoje zmontowane nagie zdjęcie, aby obejść cenzurę wprowadzoną przez Instagram. Przekazała także swoje myśli: Namaluj sztukę, którą chcesz zobaczyć. Zacznij biznes, który chcesz prowadzić. Graj muzykę, jaką chcesz usłyszeć. Napisz książkę, jaką chcesz przeczytać. Zbuduj rzeczy, jakie chcesz używać. Zrób robotę, jaką chcesz, by była wykonana. Zanim skontrolują wszystko, co jemy, czym oddychamy, co mówimy, co myślimy i robimy. Wolność (artystyczna?).

 

Gina Carano to legenda MMA. Przez amerykańskie media jest określana mianem "twarzy kobiecego MMA". Uprawiała także tajski boks. Ostatnią walkę stoczyła w 2009 roku. Dziś ma 38 lat i jest aktorką. Zagrał m.in. w "Szybcy i wściekli 6", "Deadpool" oraz w serialu gwiezdnowojennym "The Mandalorian"

Przeczytaj też: