Marcin Najman ujawnił swoje plany. "Zakończenie w dwóch aktach"

Marcin Najman w wywiadzie dla portalu mma.pl uchylił rąbka tajemnicy związanego z zakończeniem kariery. - Swoje zakończenie zaplanowałem na dwa akty, które odbędą się w tym roku. To jest odpowiedni czas, aby się pożegnać - powiedział Najman.

Marcin Najman potwierdził, że jego walka na gali Fame MMA 7, która odbędzie się 22 sierpnia, będzie jego ostatnim pojedynkiem w karierze. Na razie nie wiadomo kto będzie rywalem "El Testosterona".

Zobacz wideo "Najman nie jest pięściarzem. On jest krzykaczem"

Na ostatniej gali Fame MMA jedną z głównych walk wieczoru był pojedynek Marcina Najmana z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. "El Testosteron" niespodziewanie przegrał już w pierwszej rundzie. Po tamtej porażce Najman zdążył już nawet pożegnać się z kibicami, zapewniając o końcu kariery.

- Chciałem wam oznajmić, że po walce z "Bestią" Piechowiakiem, kiedy dałem się trafić lewym sierpowym, podjąłem decyzję, że czas kończyć. Jeżeli nie widzę już ciosu, to znaczy, że refleks nie ten. Pomimo tego, że byłem bardzo dobrze przygotowany do tej walki, to jednak refleks okazał się już nie ten. To znak i sygnał, że trzeba kończyć - mówił wtedy Najman.

Nie okazało się to jednak prawdą. "El Testosteron" wystąpi na kolejnej gali Fame MMA, która odbędzie się 22 sierpnia. Ale tym razem ma to być już jego pożegnanie z MMA. Najman zapowiedział to na swoim koncie na Instagramie. - Ostatni tydzień luzu, ostatni tydzień rozrywkowy. Od poniedziałku zaczynam przygotowania do pożegnania, także widzimy się na Fame MMA 7. Do zobaczenia! - powiedział.

Marcin Najman: To jest odpowiedni czas, by się pożegnać

Portal mma.pl ujawnił nowe fakty dot. zakończenia kariery przez Najmana. W rozmowie z tym portalem "El Testosteron" przyznał, że odejście na emeryturę będzie miało miejsce w "dwóch aktach". - To będzie pożegnanie w dwóch aktach, ale wszystkiego dowiecie się na konferencji. Mam rywali na zakończenie przygotowanych i przygotowuje się do tych pożegnalnych walk. Swoje zakończenie zaplanowałem na dwa akty, które odbędą się w tym roku. To jest odpowiedni czas, aby się pożegnać. Będzie naprawdę ciekawie. A to zestawienie finalne będzie dużo ciekawsze niż zestawienie z Popkiem. Gwarantuje to wam  - powiedział Najman w filmie na Youtubie w rozmowie z portalem mma.pl.

Całą rozmowę można zobaczyć tutaj:

 

Przeczytaj także:

Więcej o: