Marcin Różalski zdradził, na kogo zagłosuje w wyborach. "Nigdy wcześniej nie głosowałem"

Marcin Różalski nagrał film, w którym przyznał, że pójdzie głosować w niedzielnych wyborach prezydenckich. Były mistrz KSW zdradził, na kogo odda swój głos.

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się pierwsza tura wyborów prezydenckich w Polsce. Na najwyższy urząd w kraju kandydują m.in. urzędujący prezydent Andrzej Duda, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, Szymon Hołownia, Krzysztof Bosak i Władysław Kosiniak-Kamysz. W sprawie wyborów wypowiedział się Marcin Różalski.

Zobacz wideo "Nigdy po walkach nie ukrywałam twarzy i nie wstydziłam się siniaków"

Różalski o tym, na kogo będzie głosował w wyborach

Były mistrz wagi ciężkiej KSW nagrał film, w którym omawia aktualną sytuację polityczną w naszym kraju. Zapewnił, że pójdzie głosować i zdradził nazwisko kandydata, na którego postawi. Różalski stwierdził, że nigdy dotąd nie glosował, ale najbliżej mu jest pod względem światopoglądu do Krzysztofa Bosaka z Konfederacji. - Nigdy w wyborach udziału nie brałem. Nie dlatego, że nie wypełniłem swojego obywatelskiego obowiązku. Nie ufałem żadnemu z tych kandydatów. Teraz pójdę na wybory i zagłosuję na pana Krzysztofa Bosaka - powiedział Różalski.

 

Zawodnik wypowiedział się także m.in. na temat instytucji 500+, którą w poprzedniej kadencji wprowadził rząd Prawa i Sprawiedliwości. - Jeśli zostaną pozabierane wszelkiego typu dofinansowania jak 500+, ludzie pójdą pracy, zaczną cenić pieniądze. Muszą jednak w pracy zarabiać godnie. Wtedy będą mogli żyć godnie i tych, którzy mają więcej, nie będą podejrzewać, że np. ukradli - dodał. 

Przeczytaj też: