Mariusz Pudzianowski wyzwany na pojedynek! To mogą być wielkie grzmoty

Karol Bedorf zamieścił na swoim Facebookowym profilu zdjęcie, w którym wspomina swoją wygraną sprzed dwóch lat z Mariuszem Pudzianowskim. We wpisie zawodnik MMA pyta kibiców, czy chcieliby ponownie zobaczyć obu mężczyzn w klatce.

Mariusz Pudzianowski i Karol Bedorf ostatnią walkę stoczyli 9 czerwca 2018 roku. Starcie skończyło się w pierwszej rundzie. Zawodnik ze Szczecina założył "Pudzianowi" kimurę i zmusił byłego siłacza do poddania.

9 czerwca, dokładnie dwa lata temu odbyła się w Ergo Arenie walka: Mario vs Bedi ... tego wieczoru Mariusz musiał niestety uznać, że jeszcze nie czas , natomiast minęły dwa lata... kto by chciał zobaczyć nasz rewanż ???

- czytamy we wpisie. 

Mariusz Pudzianowski i Karol Bedorf ponownie w klatce? Kibice muszą wyrazić chęć

Walka Karola Bedorfa z Mariuszem Pudzianowskim była jego powrotem do KSW po ponad półtorarocznej przerwie. Mimo wygranej z byłym strongmanem i najsilniejszym człowiekiem świata, następne walki Bedorfa przyniosły odwrotny rezultat. 

Zawodnik MMA przegrał pierwszą walkę z Anglikiem, Philem De Friesem oraz debiutującym w KSW, Damianem Grabowskim. Ostatnie starcie zostało zorganizowane w ramach KSW 49, 18 maja 2019 roku. Od tamtego czasu Karol Bedorf nie stoczył ani jednego pojedynku. Warto wspomnieć, że 37-latek w latach 2013-2016 był międzynarodowym mistrzem KSW w wadze ciężkiej.

Mariusz Pudzianowski natomiast ostatnią walkę stoczył 9 listopada 2019 roku z Erko Junem. Następne starcie 43-latka planowane było podczas gali KSW 53, która miała się odbyć w marcu br. Z powodu pandemii koronawirusa galę przełożono na 11 lipca. 

Więcej o: