Floyd Mayweather krytykuje decyzję Conora McGregora. "Myślałem, że chcesz pokonać najlepszego?"

Floyd Mayweather Jr. skomentował decyzję Conora McGregora o zakończeniu kariery MMA. Były rywal McGregora wciąż czeka na walkę rewanżową, o której wspominał w mediach Irlandczyk.

- Powiedziałeś Mike'owi Tysonowi, że pokonałbyś mnie w drugiej walce, gdybyś miał taką okazję? A teraz odchodzisz na emeryturę! Myślałem, że chcesz pokonać najlepszego? Cóż, jeśli zdecydujesz się kiedyś na powrót, będę czekał, by ponownie cię ukarać - cytuje wypowiedź Floyda Mayweathera kierowaną do Conora McGregora portal "BoxingScene". 

Zobacz wideo Sportowa rozmowa dnia z Karoliną Kowalkiewicz. "Lekarz powinien był przerwać walkę"

Floyd Mayweather krytykuje Conora McGregora za zakończenie kariery

Decyzja Conora McGregora o przejściu na emeryturę jest jednym z głównych tematów ostatnich dni po zakończonej gali UFC 250. Dodatkowo jest to trzeci raz w ciągu ostatnich czterech lat, kiedy Irlandczyk ogłosił, że chce zakończyć karierę w MMA. 31-latek zdradził motyw swojej decyzji.

- Miałem swoje cel, swój plan. Wszystko miałem zaplanowane. Oczywiście, świat krwawi z powodu tego, co się dzieje w tej chwili. Oni chcą mnie przerzucać między kategoriami wagowymi i oferują mi głupie walki. Naprawdę mnie to nie obchodzi. Skończyłem z tym - przyznał w "ESPN" Conor McGregor. 

Floyd Mayweather walczył z Conorem McGregorem w lipcu 2017 roku. Amerykanin pokonał 31-letniego rywala po 10 rundach w Las Vegas. Walka odbyła się w formule boksu zawodowego. 

Więcej o: